2737
2734
عنوان

تو لیوان شوهرتون اب میتونید بخورید؟یا قاشقو دهن میزنید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4355 بازدید | 152 پست
بعد از کرونا شما و همسرتون بوسو گذاشتید کنار؟ رابطه رو چطور 🤔 آخه شنیدم از طریق رابطه و ترشحات هم ق ...

قشنگم من مجردم 

ولی هرکی تاحالا کرونا گرفته، زن و شوهر باهم گرفتن .. 

چون تو یه محیط زندگی میکنن.. 

فقط بدنتونو تقویت کنید 

رابطتون رو کم نکنید.. 

تو بهشتی از جهنم بسآز ..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تو کدوم جواهری؟ همونی که سنت کمه؟ فک کنم طرفای مشهد بودی پارسال عروسی کردی؟ یا یکی دیگه ای

ن عزیزم من مهرشهر کرجم! مشهد چیه

👊همیشه قبل از بحث با کسی دوتا سوال از خودتون بپرسید؟ 1.کجای زندگیشم؟ 😏  2. کجای زندگیمه؟ 😕  اگه جواب (هیچ جا) بود، بحث بیخود نکنید!!!😊
2728
همو بوس میکنیم لبم میگیریم!! ولی نمیتونم از لیوانش اب بخورم خیلی بدم میاد ن تنها اون بلکه از لیوان ه ...

منم اینطوریم همه چیزمون جداست حتی از لب گرفتن هم متنفرم ولی گاهی مجبور میشم 🤮🤮

میشه برای شادی روح پدر و مادرم یک صلوات بفرستید مظلوم از این دنیا پر کشیدن  
منکه بعضی وقتا زودتر از شوهرم غذا میخورم بشقابو قاشقمو میدم بهش میگم تو همین بکش واسه خودت دیگه ظرف ...

ن بابا..حالا این اخلاق من رو شوهرمم اثر گذاشته اوایل اصلا اونحوری نبود حالا ادم شده😑😑😐

👊همیشه قبل از بحث با کسی دوتا سوال از خودتون بپرسید؟ 1.کجای زندگیشم؟ 😏  2. کجای زندگیمه؟ 😕  اگه جواب (هیچ جا) بود، بحث بیخود نکنید!!!😊
 ن عزیزم من مهرشهر کرجم! مشهد چیه

منم مهرشهرم😅😅

نمیدونم یکی بود کاربریش جواهر سایت بود هی میترکید کاربریشم شوهرش فهمیده بود شبکار بود شوهرش نمیدونم همونی یا نه

❤️ ‏قسمت بشه كنارش درگير آرامش بشيد ❤️
2740
منم اینطوریم همه چیزمون جداست حتی از لب گرفتن هم متنفرم ولی گاهی مجبور میشم 🤮🤮

ن من عاشق لب گرفتم! خیلی عجیبم

ن بابا..حالا این اخلاق من رو شوهرمم اثر گذاشته اوایل اصلا اونحوری نبود حالا ادم شده😑😑😐

من روزای اول بدم میومد ولی الان میخورم شوهرمم میخوره ولی پسمونده ابشو دوس ندارم بخورم

اما نوشیدنی های دیگه رو میخورم

❤️ ‏قسمت بشه كنارش درگير آرامش بشيد ❤️
بعد از کرونا شما و همسرتون بوسو گذاشتید کنار؟ رابطه رو چطور 🤔 آخه شنیدم از طریق رابطه و ترشحات هم ق ...

یاد حرف مادرشوهرم افتادم که گفته بود شما دوتا خونه خودتون ازهم فاصله بگیرید😁حالا من جلوش ترب گاز زده شوهرمو خوردم برگاش... 

دلت که بزرگ باشه، خوشبختی🙂🙂
منم مهرشهرم😅😅 نمیدونم یکی بود کاربریش جواهر سایت بود هی میترکید کاربریشم شوهرش فهمیده بود شبکار ب ...

اره من همونم اما شوهرم همیشه شب کار نیس و اصلا از نی نی سایت سر در نمیاورد گوشیشم ساده بود

۵ ماه پیش ۱۰ روز قهر کردم رفتم خونه مامانم

تو اون ۱۰ روز تو سر کار از طریق کامپیوتر سر کار کاربریمو پیدا کرده بود تاپیکامو خونده بود😐😂

آره چرا نخورم،زن و شوهر همه جای همو میخورن دیگه، حالا که رسید به لیوان و قاشق ادا اصول دربیارن،میشه مگه، اینجوری تو رابطه خصوصی که به مشکل بر میخورن، مثلا وسط لب گرفتن یکیشون بگه ایش لبت دهن مالیه    

یاد حرف مادرشوهرم افتادم که گفته بود شما دوتا خونه خودتون ازهم فاصله بگیرید😁حالا من جلوش ترب گاز زد ...

😂😂😂حسود خانوم

با قرص لاغری گیاهی کارویل سایز و وزن کم کردم ، تبلیغ نیست فقط تجربه شخصیه خاستم با شما هم درمیون بزارم ♥️♥️♥️
2706