2737
2739
عنوان

اونایی که نی نی شون موهاشون پر بود سوزش سردل داشتن?

| مشاهده متن کامل بحث + 1030 بازدید | 91 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ربطی نداره من از روز اول تا اخر معده درد داشتم یه قلم پرمو بود یه قلم کم مو

☆خدا☆ تنها انیسی است که مانوس خود را هرگز رهانمیکند.......ان شاالله یه روزی دامن همه ی زنان سرزمینم سبز از وجود فرزند بشه و طعم مادربودن رو بچشن آمین...برای سلامتی دوقلوهام یه صلوات لطفا....

من سر پسرم خیییییییلی سوزش سر دال داشتم ، عذاب میکشیدم ، پسرم موهاش پرررررپشت بودا، همه میگفتن چی خوردی اینجوری شده موهاش🥰

فرزندانم عاشقانه دوستتان دارم و آرزوی من دیدن خوشبختی شماست💗💗
2731
منم اصلا سوزش سر معده ندارم مامانم هر روز می پرسه میگم نه میگه پس بچت کچله😐😐😐

عزیزم تیکرمن وتویکیه تاریخش. تاریخ زایمانت روچندم زدن؟ 

کاش یادمیگرفتیم هرکسی مثل مافکرنمیکنه ادم بدی نیست. وقضاوتش نمیکردیم.
2740

دو تا پسرام ماشالله خیللللللللللی پرمو بودن. 

ولی اصلا سوزشی نداشتم

G>⬆️⬇️   میشه برای سالم بدنیا اومدن بچه ام یه صلوات بفرستین ؟؟؟ پروردگارا... نمیگویم دستم را بگیر. سالهاست که گرفته ای.. رهایم نکن.   

من خیلی داشتم ولی بچه هام اصلا مو نداشتن موقع تولد این فقط ی باور قدیمی هست

من تماشای تو میکردم و غافل بودم                                       کز تماشای تو خلقی به تماشای منند
عزیزم تیکرمن وتویکیه تاریخش. تاریخ زایمانت روچندم زدن؟ 

فعلا تقریبی گفته ک ۲۴ یا ۲۵ دی 

شما چطور؟

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 
2706