2737
2734
عنوان

دوستان که سزارین کردید تو اتاق عمل مرد هم بود؟

| مشاهده متن کامل بحث + 5278 بازدید | 95 پست
منظورم اینه دکترت مرد باشه سر زایمان میاد چون شنیدم خودشون یا وادارت میکنم سزارین کنی یا اگه بخوای ط ...

خب این بستگی به خود پزشک داره ممکنه انجام بده ممکنه نده باید از خود پزشک بپرسین. ولی در بیمارستان خصوصی اگر بخواد میتونه

طرح انطباق دقیقا چیه فقط برای خانمهاست یا برای اقایون هم هست؟ عملهایی مثل ارتوپدی که میگن خیلی سنگین ...

طرح انطباق یعنی برا مریضهای خانم کادر خانم بره.برا مریضهای آقا کادر آقا.ولی عملا اینکار همیشه امکانپذیر نیست.ما حداقل سعی میکنیم برای عملهای اورولوژی اینکارو رعایت کنیم.

ما عمل اورتوپدی نداریم.ولی میدونم معمولا برا عملهای بزرگ اسکراب آقا میره‌.

خدایا شکرت  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تاپیک قدیمیه برای خانمهایی که احیانا بیان اینجا:

بیمارستان نجمیه کادر خانمش تکمیل هست حتی بیهوشی و ... رتبه اول مراعات مسائل شرعی پزشکی رو بین بیمارستانهای کشور داره اگر تهران هستید خیلی گزینه خوبیه😊

چون پزشک و پرستار و ... محرم نیستند و آدم باید تمام تلاششو بکنه که جایی بره که کادر همجنس داشته باشه اصلا واجبه

مگر در شرایط خاصی که کسی واقعا نتونه و ...

دعای پیامبر اکرم (ص):پروردگارا زنانی که خود را پوشیده نگه می‌دارند‌ مشمول رحمت و غفران خود بگردان
2728

تو سزارین فقط شکم پیداست یا پایین تنه هم پیداست؟ 

از رو سینه پرده میکشن ارع؟

فقط 2 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شدی صاحب هر بند دلم 😍شدی روز و شبم ماه دلم 😍مهمون کوچولوی دلم خیلی خوش اومدی به زندگی مون🥺خدایا شکرت.  خدایا خودت مواظب مسافر کوچولوم باش😍02/6/13 بیبی چکم مثبت شد😍 
تو سزارین فقط شکم پیداست یا پایین تنه هم پیداست؟  از رو سینه پرده میکشن ارع؟

اولش کلا همه جا پیداست بعد که ضدعفونی کردن فقط یه تکه شکم پیداست

میشه برای سلامتی نی نی مون یه صلوات بفرستید