2737
2739
عنوان

شادمهر عقیلی چرا ریحانه پارسا رو انتخاب کرد اخه

| مشاهده متن کامل بحث + 4195 بازدید | 137 پست

در اینده ای نچندان دور اگه ندایاسی با همایون شجریان همکاری کرد تعجب نکنید😂😂😐

🥀 ایلان ماسک و بیل گیتس با اون عظمت نتونستن ازدواجشون رو نجات بدن...در این جهان به جنیفر لوپز و جانی دپ هم خیانت شده...دکتر هلاکویی که ویدیو هاش قبله خیلیاست ؛ دو تا طلاق داره...دونالد ترامپ به عنوان یکی از قدرتمند ترین مردان جهان یه رابطه موفق نداشته تا حالا....میبینی؟! پول ، زیبایی ،اندام خوب ، دانش ، فرهنگ ، قدرت و....هیچکدوم تضمین کننده یه رابطه خوب نیستن!!!...پس رها کن سرزنش رو...اون که بخاد بمونه با همین وضعیت امروزت میمونه...لذا دست به فرستنده خود نزنید مشکل از گیرنده است..👌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه مدت دیگه شادمهر بت سایت شرطبندی هم میزنه🤣🤣🤣

من به آمار زمین مشکوکم!اگر این سطح پر از آدم هاستپس چرا این همه دل ها تنهاست ؟بیخودی میگویند هیچ کس تنها نیست ، چه کسی تنها نیست ؟همه از هم دورند ...همه در جمع ولی تنهایند ...من که در تردیدم ، تو چطور ؟❤❤❤
2728
یکی شادمهرو تگ کنه

@شادمهر    

❤👨‍👩‍👧‍👦❤👨‍👩‍👧‍👦❤👨‍👩‍👧‍👦❤👨‍👩‍👧‍👦❤👨‍👩‍👧‍👦قد167😁وزن59🥰😍بعد دوماه ورزش و رژیم از 75ب این وزن رسیدم البته با کمک تاپیک بامداد خمار
وای آره دیدی  شادمهر کجا و ریحانه کجا  واقعا چه فکری با خودش کرده شادمهر که این دختره خل ...

مثلا لاله مرزبان رو نیاورده 

برای رسیدن به فردی که دوستش دارم و عاشقشم صلواتی بفرستید😘😍 کاربری دومم (divinegirl79) توسط چندتا آدمای حسود و مریض سایت ترکیده شد و انشالله خدا به راه راست هدایتش کنه😂 دختر هتروکرومیایی که عاشق چشماشه و هیچوقت و اصلا و ابدا لنز نمیذاره 😂♥️ کاربری دومم همین امضام بود😊 هرکی تو این سایت از حرف رک من بدش میاد و با من مشکل داره بهتره وقتشو برای ریپلای کردن پست منو نذاره و وقتی برای ریپلای و اومدن تاپیک من تلف نکنین😉

میدونید چرا؟برای اینکه منو شما بیایم ایجا راجبشون صحبت کنیم کسایی هم که نشنیدن هجوم ببرن به پیجشون

دنیا دار مکافافات♪ دنیادار مکافات♪خسته اقای قاضی♪ اگه که ساده باشی♪ تره گیرنه به بازی♪ اونی که دل هدامه♪ مره نارو بزوعه♪ کاری میجاها کرده♪ به مرگم بیمه راضی  کاربری چهارممه اگه با نظرم مخالفی یا با من یا هر  اقاای دیگه ای مشکل داری ریپ نکن چرا باید تاوان بقیه رو من پس بدم؟
2738
یکی شادمهرو تگ کنه

@شادمهر    

😂😂😂

🥀 ایلان ماسک و بیل گیتس با اون عظمت نتونستن ازدواجشون رو نجات بدن...در این جهان به جنیفر لوپز و جانی دپ هم خیانت شده...دکتر هلاکویی که ویدیو هاش قبله خیلیاست ؛ دو تا طلاق داره...دونالد ترامپ به عنوان یکی از قدرتمند ترین مردان جهان یه رابطه موفق نداشته تا حالا....میبینی؟! پول ، زیبایی ،اندام خوب ، دانش ، فرهنگ ، قدرت و....هیچکدوم تضمین کننده یه رابطه خوب نیستن!!!...پس رها کن سرزنش رو...اون که بخاد بمونه با همین وضعیت امروزت میمونه...لذا دست به فرستنده خود نزنید مشکل از گیرنده است..👌
چیشده؟؟؟؟ من خبر ندارم منم بلایک

یه کلیپ تو پیجش گذاشته که ریحانه پارسا با سر کچلش بازی میکنه

من به آمار زمین مشکوکم!اگر این سطح پر از آدم هاستپس چرا این همه دل ها تنهاست ؟بیخودی میگویند هیچ کس تنها نیست ، چه کسی تنها نیست ؟همه از هم دورند ...همه در جمع ولی تنهایند ...من که در تردیدم ، تو چطور ؟❤❤❤

بالاخره نفعم برا شادمهر داره خیلی وقته سر زبون ها نبوده با این کارش  الان مجدد سر زبون هاست هیچ‌گربه ای محض رضای خدا موش نمیگیره 

دخترهای خوبی باشید اینجا کلیک کنید گزارش بزنید👈🏿🙏🏻کلیک بنما