2737
2734
[QUOTE=165888538]الان وقته اینه بگی پیششونم؟  ن شما بیا ی چک بزن تو گوش ما اصن

عزیزی. ولی ایشون از دلتنگی میگه. وقتی میگی من پیششونم خب بیشتر ناراحت میشه که چرا من نباید پیش خانوادم باشم

(من اگر نیکم وگر بد، تو برو خود را باش) 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عزیزی. ولی ایشون از دلتنگی میگه. وقتی میگی من پیششونم خب بیشتر ناراحت میشه که چرا من نباید پیش خانوا ...

اخه ازدواج کرده خب😐همه ادمایی که ازدواج میکنن پیش مامان باباشون نیستن شبا

عزیزی. ولی ایشون از دلتنگی میگه. وقتی میگی من پیششونم خب بیشتر ناراحت میشه که چرا من نباید پیش خانوا ...

حواسم نبود عذر ✋🏻شما بیشتر

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

من فعلا عقدم و دلم واسه شوهرم تنگ میشه، 😔🥺

خدایا گناهانمو ببخش، امیدمو ب زندگی چن برابر کن، و ازت میخام هیچ وقت سایه شوهرمو از سرم کم نکنی، کمکم کن بتونم زن بهترینی باشم، هم برای شوهرم هم برای زندگیم🙏🙏
[QUOTE=165888538]الان وقته اینه بگی پیششونم؟  ن شما بیا ی چک بزن تو گوش ما اصن

دوست دارم

میدونم خیلی رمانتکیه یکی یهویی بهت بگه

ولی از بستو تاپیکا میبینمت رفتی تو دلم😍🌸❤️❤️💗

@کاپ_کیک_عصبانی  

اینو هم خیلی باحاله دوس دارمش خیلی میبینمش🤩❤️🌸🌸💗

@جانی_دپ  

اینم خیلی تو دل بروهه دوس دارم😘😍🌸🌸❤️

سلام من خواهر 10 ساله ام رو یک سال پیش از دست دادم و یک ماه پیش پدر و مادرم رو در یک روز به علت کرونا از دست دادم 40سالشون بود و خیلی برام سخت میگذره...لطفا اگه امضامو میخونید براشون فاتحه بخونین  
2740
نمیدونم چرا انقد بهت حس خوب دارم دختر

دور سرت بگردم 

شما کلی بزرگواری جانا

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

منو باش با ابجیم  دقلوم      اون شهر  بابام ازدواج کرده من  پرت شدم یه شهر غربت   تکو تنها ایفد سختمه خیلی از مامان  از ابجی ها دورم خیلی سختنه  در صورتی ک شهر غربت هستم شوهرم  تنها میزارکم      😭😭الان تنهام  خلی میترسم با دخترم  بعلش کردم   خابییدم  

کاربری    واگذار شده   دوستان     😚درخواست دوستی ممنوع    ..  برای  نینی دار شدنم  صلوات  😢😢😢 تشکر    
اخه ازدواج کرده خب😐همه ادمایی که ازدواج میکنن پیش مامان باباشون نیستن شبا

خب ازدواج کرده باشه. پدر و مادر هستن ها. من بعد 9 سال ازدواج دوسه روز نبینم انگاری چیزی گم کردم

(من اگر نیکم وگر بد، تو برو خود را باش) 
دوست دارم میدونم خیلی رمانتکیه یکی یهویی بهت بگه ولی از بستو تاپیکا میبینمت رفتی ...

قربون شکلت برم 

توام دوست داشتنی هسی برا من