2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واقعا توی خونه میشه پنیر پیتزا درست کرد؟؟ اخه تو پیحهای اشپزی میگن ظاهرش شبیه میشه اما اصلا حالت کشس ...

ن تفت دادن بیشتر باید باشه من حدودا ۴۰دقیقه باشعله ی کم تفت میدم

برای شادی روح مامانم ی صلوات میفرستید؟😞
2731
2738

نمیدونم ولی دیدم تلویزیون نشون میداد نحوه پرورش قارچ خیلی راحته. توزیرزمینشون نایلون انداختن. روش خاک. بع یه خلوااارقارچ دراومده

آی ام امام رضایی😍.       خدایا هرچی دارم تو دادی شکرت به همه چیز   ❤  همیشه بهم  حواست هست .                         👼🏻👣❤ چند سال گذشت ولی هنوز نی نی نیومده. اما من به مهربونی خدا دلگرمم ومطمن و میدونم هروقت درست ببینه خلق بچم براش کاری نداره. پس ایشالله تا اونروز منتظر و با امید میمونم. مرسی خداجون که امام رضات روبه ما دادی. منت بزرگی سرمون گذاشتی. امام رضا روصداکن تا دست محبتش روببینی ! نا امیدت نمیکنه چون مهربونه !
۱کیلو شیرپرچرب و بزار بپزه وقتی درحال جوش بود ی قاشق سرکه سفید بریز ۵دقیقه اروم اروم هم بزن دوباره ۱ ...

من ب همین روش درست کردم ولی قشنگ مو ب مو انجام دادم ولی ریختم رو غذا اصلا ن باز شد ن کش اورد مشکلش چی بود

من ب همین روش درست کردم ولی قشنگ مو ب مو انجام دادم ولی ریختم رو غذا اصلا ن باز شد ن کش اورد مشکلش چ ...

شاید داغ بوده گذاشتی تو فریزر.یا تفت دادنت شعله اشزیاد بوده زود برداشتی .مال من اینجوری نشده اصلا

برای شادی روح مامانم ی صلوات میفرستید؟😞
2706