2737
2734
عنوان

چی بخوریم بچه خوشگل بشه🙄

| مشاهده متن کامل بحث + 782 بازدید | 56 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

رژ لب بخور برا لباش، رنگ مشکی بخور برا موهاش، عسل بخور برا چشماش

شوخی میکنید دیگه؟

رژ لب؟ سرشار از مواد سمی و خصوصا سرب هست😮😮

این موارد ژنتیکی هست و به نقشه ژنتیکی هر دو والد و سپس ترکیب ژن ها بستگی دارد

کاربری دوم من هست....  به عقیده من بهتر است آدم تلخکام باشد ولی بداند، تا اینکه خوشحال باشد و فریب‌خورده.( )💪🏃‍♀️🎶
من هرچی فک کنی خوردم بچم کپی شوهرمه کپی که میگم کپی هااااا حتی ناخونای دستاش روز اول شبیه شوهرم ب ...

مثل نوه دایی من

ب دختردایم میگم چرا شوهرتو زایدی😂

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           
2731

کتاب ریحانه بهشتی رو تهیه کن یا دانلود کن توش نوشته چی بخوری

من اونایی رو که کتاب رو خوندن و دعاهاش  رو  خوندنو خوردنی هاش رو خوردن دیدم واقعا بچه هاشون فرشته ان 

فوق العاده زیبا

خدایا ..   لبخندهایم حاصل امیدم به بزرگی توست ناامیدم نکن!
2740

ببین خوراک واقعا اثر داره . اثرشو رو کبد می‌ذاره و خون و بدن رو پاکسازی می‌کنه...همین باعث میشه بچه پوست صاف تری داشته باشه...یا مثلاً چشماش با وجود اینکه به پدرش رفته خوش حالت تر بشه .  

الان دختر منو هر کی میبینه میگه شبیه پدرشه ولی واقعا خوشگله ماشاالله. هر کی میبینه میگه . من به و سیب و میوه زیاد می‌خوردم . میلم میکشید . روزی چند تا متنوع 

واقعا یکی باید به من بگه😁

منم همش حس میکنم بچم شکل شوهرم شه

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت