2733
2734
عنوان

شما اگه مجرد بودید به این خواستگار بله میگفتید

| مشاهده متن کامل بحث + 750 بازدید | 73 پست

چند سالشه؟

یه صلوات یا حمد مهمونم کنین💚😞🙏انشأالله به چیزی که میخوام برسم😍 و همه چی زودتر حل بشه😞💚😍انشأالله همه حاجت روا بشن و همه گرفتاری ها حل بشه💚🙏 اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💚😍 برای شهیدان سید مجتبی علمدار شهید سید احمد پلارک سید رضا حسینی شهید ابراهیم هادی شهید تورجی زاده شهید علیرضا کریمی و تمام شهدا صلوات بفرستین برای 14 معصوم برای محمد و آل محمد برای نرجس خاتون و سلامتی آقا امام زمان صلوات🙏💚😍اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

10-15 سال تو روستا؟ 

مهم ترین روزای زندگیمو باید تو روستا باشم 

خیر . 

چون من توی شهر به دنیا اومدم و بزرگ شدم.. سازگاری ندارم با روستا.. 

یه عمر زندگیه 

تو بهشتی از جهنم بسآز ..

اگه روستایی اجداد خودم نباشه و دوسش داشته باشه با اجازه بزرگ تر ها بله 😁😁

وراي حد تقرير است شرح آرزومندي🌱
2731

من به شخصه اگه روستاشون روشن فکره اره در غیر این صورت نه 

بی زحمت گزارش بزنید دعا کنم براتون

https://www.ninisite.com/profile/forum/topic?topicId=5346445&slug=عزیزان-و-دوستان-من-ایندتاپیک-رو-ذخیره-کنید-و-توی-این-ساعت-مطالعه-تون-رو-بذارید&postId=164876926

https://www.ninisite.com/profile/forum/topic?topicId=5343442&slug=مشاوره-و-برنامه-ریزی-کنکور-رایگان&postId=162913376

اگه عشق و علاقه باشه اره میشه. اما یه چیزی هستا معلم روستا حقوقش 500بیشتره و اینکه هر 2سال طبقه شغلی میگیره نه هر 4سال  طبقه شغلی هم که 150 بیشتر میکنه و اینکه تو مدارس روستا معمولا هم معلمی و هم میتونی معاون هم بشی زودتر این خواستگار چون خودش راحت باشه تمایلش به روستاست نه چیزدیگه یعنی راحتی خواهرت مهم نیست 

کلا که خوبه ولی زندگی تو روستا بستگی به نظر خواهرتون داره که می تونه تحمل کنه یا نه؟؟ رویتاشون چقد ب ...

خواهرم فوق دیپلم داره و بیکار تو خونست

برای سلامتی امام زمان صلوات بفرستید لطفا
2740

معلمی برای زنها شغل خوبیه

اما برای مردا درآمد زیادی نداره و نمیتونه یه زندگی رو بچرخونه

ولی اگه دبیر کنکور باشه خوبه

مواظب خودتون باشید دوستای خوب من؛ خدانگهدار 👋❤
میگه آخر هفته ها میایم شهر گردش هرجا بخوای میریم

خب اگه واقعا سر حرفش می مونه و با وجود اختلاف سنی تفاهم دارن می تونه خوب باشه

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄
2706