2733
2739

به قول یه کانالی تو تلگرام

آدم با دیدن این موزیک ویدئد دلش بارون اسیدی میخواد نه بارون پاییزی

اگر از دیده ی کوته نظران افتادیم                               نیست غم صحبت صاحب نظری ما را بس         

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
تازه گفته ازدواجم باکوشکی ازدواج سفید بوده وعقد نکردن.

آره شنیدم................... خجالتم نمیکشه دختره.....................

خدااایاشکرت هوامو داری.......خدایاشکرت تا قبل از 1فروردین 1402 خبرهای خیلی خیلی خوبی بهم میرسه...😍و به ارزوم رسیدم خدایاشکرت
آره شنیدم................... خجالتم نمیکشه دختره.....................

اینا همه برا دیده شده خاک تو سرش😒😒😒😒اه اه اه

خواهشا منو تو تاپیکای دعوا تگ کنید دعوا دوس دارم😁  خیلی نا مردین مرسی انقدر تگم کردین 😒💔                                        
2738
اینا همه برا دیده شده خاک تو سرش😒😒😒😒اه اه اه

چی بگم............................یکی نیست بگه غرورت کجا رفت.......................همه دارن بهش متلک میندازن....................

خدااایاشکرت هوامو داری.......خدایاشکرت تا قبل از 1فروردین 1402 خبرهای خیلی خیلی خوبی بهم میرسه...😍و به ارزوم رسیدم خدایاشکرت

فقد اونجاش ك دور خودش چرخيد😐🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️از شادمهر توقع نداشتم كلاس خودشو كارشو بياره پايين ولي احساس ميكنم دلش سوخته خاسته كمكش كنه دستشو بگيره بلكه يكم جمع شه اين نكبت

پويان ك رسما بي ابروترش كرد

بچه بودم از هیولاها میترسیدم بزرگ شدم فهمیدم آدما ترسناک ترن😔🖤

بچه ها من اهنگشو خ دوست داشتم عصر یه دل سبر گریه کردم باهاش برام هم مهم نیست کی بازی کرده تو کلیپش اونم یه هنرپیشست  مگه کیت ماس خیلی آدم تمییزیه تو کلی کلیپ معروف از جرج مایکل تا مایکل جکسون بازی کرده

https://youtu.be/LskbAciuuGg بیا با ف ی ....ل ت ر برو

دیدم واقعا برا شادمهر شرمسارم اخه ادم قحط بود😐

خواهشا منو تو تاپیکای دعوا تگ کنید دعوا دوس دارم😁  خیلی نا مردین مرسی انقدر تگم کردین 😒💔                                        
2706