2737
2739
میگفت تو خونه اصلا چیزی نشون نمیداد اصلا رفتارش جوری نیس که ادم شک کنه میگه اصلا تو خونه حرف نمیزنه& ...

این حرفا بوی خون میده ،،،

بنظرم نادیده بگیره بهتره،،ولی از این به بعد مواظب باشه و تنها پیشش نباشه ،،،،،

ضمنا مطمعنم نیست و تو خواب و بیداری بوده ،،از کجا معلوم واقعا همچین چیزی بوده و تهمت الکی نمیزنه ،،،،،،،

بنظرم نگه اصلا ولی از این به بعد حواسش رو جمع کنه

یا خدا چرا همه تو یه اتاق خوابیدن؟ میرفت خونه ی باباش یا کسی دیگه ازش دوری کنه و به روی خودش نیاره

میگه نمیتونم به فراموش کنم تو فکرشم به شوهرم بگم ولی نمیدونم چی تو انتظارمه چی میشه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

خودشم تو شوکه بیچاره

برادرشوهرای من عین داداشمن

آدمی که تنها قوی شدن رو یاد بگیره مثل آدمیه که بتونه تنها توی جنگل زندگی کنه و این آدم حالا دیگه شکست ناپذیر میشه....البته که تعریف شکست ناپذیر کسی نیست که شکست نمیخوره، بلکه کسیه که بلند شدن دوباره  بعد از شکست ها رو یاد گرفته....و حالا میشه گفت کسی که از اعماق چاه مشکلات به تنهایی خارج‌ میشه،  قدرت روبرو شدن با انواع طوفان های زندگی رو داره...پس اگه در اون موقعیتی نترس و ادامه بده....چون چیزی که آخرش برات میمونه ، یه آدم مستقل و قوی که به خودش تکیه و افتخار میکنه🥰 لطفا درخواست دوستی ندین قبول نمیکنم، بغیر از دوستای خودم که میشناسمشون💛
2728

خاله من خیلی سال پیش برادرشوهر مجردش میخواسته بهش دست بزنه 

میگه خونه مادرشوهرش خواب بوده و میخواسته بهش دست بزنه که تا الان که ۱۳ سال میگذره با اون برادرشوهرش خوب نیس و رفت آمد ندارن اصلا

حتی شوهرخالمم از اون داداشش بدش میاد🙄

یه پسرعمو منحرف مریض هم دارم خاک بر سرش

میخواسته به زن عموم دست بزنه

زن عموم هم بنده خدا یه خانومیه که همیشه قرآنش جلوشه

و سن و سال داره 

ولی الان باهاش کدورت ندارن چون پسره عرق خوره و مخ نداره 

گذاشته پای خل بودنش 

تدریس خصوصی زیست وریاضی وفیزیک و شیمی پایه و کنکور با مبلغی که رضایت داشته باشید😍خودمم دانشجو ام و رتبه زیر ۵۰۰  منطقه ۲کنکور۹۹ بودم و امیدوارم که بتونم کمک کنم به دوستای عزیزم
خاله من خیلی سال پیش برادرشوهر مجردش میخواسته بهش دست بزنه  میگه خونه مادرشوهرش خواب بوده و می ...

خیلی بده به ناموس خودش من همیشه فکر میکردم برادرشوهرمم عین داداش واقعیه خوده ادمه ولی ادم یه چیزایی میشنوه. شاخ درمیاره

2738
عزیزم اگه بیان طرف اونو نگه دارن چی اگه اینطوری برخورد بکنی برعکس میگن تو بهش نظر داری

همینه که خانما سکوت میکنن آقایونم سواستفاده میکنن مثل فیلم هیس دخترها فریاد نمیزنن

تو دنیا فقط یکی هست که واسه من نفس میکشه اونم دماغمه😐تموم شد و رفت
شاید خروپف میکرده اومده تکونش داده رفته خوابیده😁

😅😅😅😅🤣اینم حرفیه

چه زجریه یک درد یک مدت طولانی پشت سر هم تکرار بشه... کاش هیچ کس انتظار نمیکشید...کاش می شد خدا بغلمو با دستاش پر میکرد.
2706