2737
2739
عنوان

چقد طلا دارین الان

| مشاهده متن کامل بحث + 1104 بازدید | 69 پست
منم کلی سکه و النگو سال 95 فروختم دیگه نتونستم بخرم خدا کنه ارزون شه بتونم جاش بخرم خیلی غصشو میخورم ...

حتما اونموقع نیاز داشتی که فروختی و کارت راه افتاده ،غصه نخور ، تن تون سالم باشه طلا فقط پس اندازه 💖

🌱 هرچه در فهم تو آید، آن بُوَد مفهوم تو🌱                     کار خوب، کار درست نیست!!
اجازه نمیگیره که میره بیرون همه ازش میترسن☹️

نگفتم اجازه میگیره

نباید بزنه نمیدونم چجوری ولی باید جلوشو بگیری

مرد باید پناه زنش باشه نه منبع عذاب و غصه و استرس و درد

😎.                                                              کودکان زیر 20 سال وارد صحبت‌های بزرگانه نشن لطفا منظورم شمایی که اندازه سنت، رشد عقلی نداری

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

۳تا النگو و یه جفت گوشواره و دوتا انگشتر

جوجه سفید من تو قشنگترین هدیه امسالم بودی بقول همه تو عیدی امسال من از طرف خدایی♥️الهی قربون خنده هات برم من من همون دختر لوس خانواده..همسر لجباز و غرغرو و یکدنده..عروس پر از شیطنت و زود رنج ام که برا تو صبورترین و قوی ترین مامانم♥️الهی خدا تورو برامون حفظ کنه..دوست داشتین ممنون میشم برا پسرم صلوات بفرستین و بهم بگین منم براتون صلوات کبیره بخونم💟
2731

دققققییییقققنننن دققققییییققققن بخوام بگم هیچی

🌼دست پدر و مادرت را ببوس، پایش را ببوس تا به گریه بیفتد، خودت هم به گریه می افتی، آن وقت کارت روی غلتک می افتد و همه درهایی که به روی خود بسته ای، خدا باز می کند🌼

سال ۹۷ گرمی ۱۷۰ فروختم ۱۰۰ داشتم خودشم الکی الکی نه قرضی داشتم نه چیزی موند تو بانک اخرم خرج شد رف😁🤪🤒

من به بزرگی خدا ایمان دارم  اون همیشه کنارمه هیچ وقت منو تنها نذاشته... ازش ممنونم🧡

4گرم

ماه راگم نکنی...! جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک( صلوات)( اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری س) (ظهورنزدیک است ان شاءالله ) به طرح یارانِ حضرت مهدی(عج) بپیوندید
2740

هرگی حاجت داره بیاد تاپیک اخرم

ماه راگم نکنی...! جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک( صلوات)( اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری س) (ظهورنزدیک است ان شاءالله ) به طرح یارانِ حضرت مهدی(عج) بپیوندید

استارتر عزیزم و بقیه دوستان ببخشید و فحشم ندید نمیتونم تاپیک بزنم یه سوال دارم 

میخام یه کلیپ درست کنم با چه برنامه ای خوبه؟! 

تصور می کنم تو هر روز قشنگ تر می شوی و من هر روز عاشق تر،گویی همه اشعار و منظومه های عاشقانه را برای تو سروده اند عزیزم.کلمات حقیرند و من ناتوانم، ناتوان از گفتن این که چه اندازه تو را دوست دارم❤️🍓

نصفش و چندسال پیش بعلت امور مالی فروختیم نصفش هم پارسال آقا دزده برو

در حال حاضر یه گردنبند کوچولو و یه دستبند

خدا جونم چقدر خوبه که هستی.هستی که از دنیا و آدماش نترسم.هستی و دلم قرصه به بودنت...