2733
2734
خوب اون ديوونست و مدام تيكه ميندازه.بعد فكركنم تويه جمع منو اون بايد هي بهم غيرمستقيم تيكه بندازيم.م ...

تو این مورد شما میتونی سگ محلش کنی همین سگ محلیت و خندیدنات میشه مقابله ب مثل کات کنیم چ بهتر

واکنش من به تاپیکا : " گل زده بودن ، حالت طبیعی نداشتن"😳☻... ❤❤But you'll never be alone..I'll be with you from dusk til dawn...I'll hold you when things go wrong...I'll be with you from dusk til dawn❤❤آهای خوشگل عاشق♡♡آهای عمر دقایق♡♡آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق♡♡I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آره ولی بهتره آدم جوابشونو بده چون واسه کسی که ما تیکه میندازهدر ما مهم نیست که ما هم به خاطر دل اون چیزی نگیم خدایی آذمایی که به بقیه تیکه میندازن در حالی که بقیه به اونا کاری ندارن خیلی آدمای بیشعورین

2731
اونروز من سالاد درس کردم اومدم نشستم جاریمم نشسته بود مادر شوهرم گفت پاشو برا این سالاد بیار😑😑الان میگم اعصابم منفجر میشه انقد ناراحتو عصبانی شدم که نگو ولی سعی کردم فراموش کنم
باید تمرین کنی😄

همیشه بعدا یادم میفته میگم کاش میگفتم.وای میدونی الان منو یاد کی انداختی.زندایی من عمه ی جاریمه که بااونا قهربودن ولی عید چون خونه ما اومدن خونه اوناهم رفتن تو یه ساختمونیم بعد جاریم جلو همه به مادرشوهرم میگه عمه ی من اومد اینجا گفت من خونه ی فلانی(من)بزم ولی خونه ی فلانی(جاریم)نرم یجوری گفت که انگار ما خیلی ادمای بی ارزشی هستیم تو بودی چی میگفتی

زندگی مثل مادرت نیست که برای شام صدات کنه،زندگی ولت میکنه تا ازگشنگی بمیری😐خدایا مراقب آدم های خوب زندگیم باش...
2738
آره ولی بهتره آدم جوابشونو بده چون واسه کسی که ما تیکه میندازهدر ما مهم نیست که ما هم به خاطر دل اون ...

دقيقااااااا خيلي بايد يه آدم عوضي باشه كه به كسيكه جوابشو نميده و بهش خوبي ميكنه تيكه ميندازه.

لاحول ولاقوه الا بالله العلی العظیم
همیشه بعدا یادم میفته میگم کاش میگفتم.وای میدونی الان منو یاد کی انداختی.زندایی من عمه ی جاریمه که ب ...

با خنده میگفتی حالا ما هم شما رو دعوت نکرده بودیم خونمون عزییییزممم!!😏😄

با خنده میگفتی حالا ما هم شما رو دعوت نکرده بودیم خونمون عزییییزممم!!😏😄

نه جاریم میگفته عمش بااینکه بااونا قهربوده ولی خونشون رفته یعنی که خونه ی من اومده خونه ی اون نمیشه نره

زندگی مثل مادرت نیست که برای شام صدات کنه،زندگی ولت میکنه تا ازگشنگی بمیری😐خدایا مراقب آدم های خوب زندگیم باش...