2733
2734
عنوان

این کیه به همه فحش داد قفل کرد رفت دنبال کارش؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1051 بازدید | 112 پست
الان دارم از سواحل انتالیا براتون پست میزارم     منتظرم قایق شخصیمو بیارن برم صبحانمو رو ...

🤣🤣🤣🤣🤣نوش جان

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

@soratu

مثلا که چی تگ میکنی؟؟

با بی ادبی بی تربیتی و زور نمیشه نظر کسی و عوض کرد چرا نمیفهمین میشه رد شین ریپلای نکنین اعصابمونو خراب کردین چقدر دعوا و مرافعه دوست دارین اه اه اه
2731
الان دارم از سواحل انتالیا براتون پست میزارم     منتظرم قایق شخصیمو بیارن برم صبحانمو رو ...

شب بیداری روز خواب

خدایا خودت معجزه کن برامون ما هم صاحبخونه بشیم دوستی که امضامو میخونی میشه لطفا به نیت حاجتم یه صلوات مهمونم کنی🤗...من به دعا در حق همدیگه خیلی اعتقاد دارم مطمئنم دعاهاتون برام معجزه میکنه...مرررررسی 😘😘
2738
انتظار داشت بگیم شوهرت چه رمانتیکه 😑 البته من چیزی نگفتم

من نبودم ولی یبار دیدم به یکی از کاربرا یه چیزی گف با دعوا و تاپیک و قفل کرد

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   

فک کنم ۵ سالشه 

چه حرفا🤣

عاشق شکلات و پاستیل 😋 افراد بی ادب ریپلای نمیشن پس فک نکن حق با توئه دلیلی نداره باهات بحث کنم حتی کامنتات دیگه خونده نمیشع 🙂دهه شصتی هستم 😍🌹 دخملم 🥰♥️🌹همسرم ♥️
من نبودم ولی یبار دیدم به یکی از کاربرا یه چیزی گف با دعوا و تاپیک و قفل کرد

منم سعی میکنم با اینا دهن ب دهن نشم 

ولی این به همه فحش داد 

با بی ادبی بی تربیتی و زور نمیشه نظر کسی و عوض کرد چرا نمیفهمین میشه رد شین ریپلای نکنین اعصابمونو خراب کردین چقدر دعوا و مرافعه دوست دارین اه اه اه
2706