2733
2739
عنوان

اگه شوهرتون این حرفو بهتون بزنه؟خداوکیلی چیه عکس العملتون؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2106 بازدید | 149 پست
بکجات ایراد گرفت؟منم یبارشوهرم اینوگفت داره تاوانشو میده 

ناجیه خصوصی فقط یجا میشه.همونجا

⚠️ازین کاربری چند نفر استفاده میکنند⚠️جان انسان که تربیت نشود...آدمی گاو میشود به مرور...!

عزیزم حرفایی که توی زمان عصبانیت گفته میشه..

مطمئناتوی تنهایی بارهابهش فکرشده..

معذرت میخوام نمیخوام خدایی نکرده دلسردت کنم..اماممکنه شماهم یه ایرادایی داشته باشی که خودت حس نکردی امابرای شوهرت مهم بوده..

فقط وقتی حالش خوبه بازبون خوش باهاش حرف بزن..بگودلیل این حرفاتوبگوتاخودمم بدونم چیکارکردم که نبایدمیکردم..

البته شوهرتونم تتدرفته

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره باید اینو میگفتم

اصلاچراجواب بدی؟؟؟بی اهمیتی از100تافحش بدتره.عوضش بیشترب خودت برس.خودتم میگی ک جوون تری.درروی یه پاشنه نمیچرخه خدایی هم هست.واگذارکن ب خدا.نقطه ضعف نده دستش ک بدونه باچی ناراحت میشی.

2742
بزارانقدرزربزنه همینش بشه.اهمیت نده.ب منم کم چرت وپرت نگفته.کلاروابران فک میکنن مالین

نمیدونم چرا حرفاش برام سنگین بود

⚠️ازین کاربری چند نفر استفاده میکنند⚠️جان انسان که تربیت نشود...آدمی گاو میشود به مرور...!
تاپیک قبلت بودم بنظرم شوهرت زیاده روی کرده جای معذرت خاهیشه!

کلا از اون ورش گرفت و طلبکار شد

من بودم میگفتم برات دعوتنامه نداده بودم منو بگیری منم همه جوونی و روزایی که میتونستم تو مجردی شادی کنم کنار تو سوزوندم ولی حالام دیر نیس برو پیش همون که هم قدته منم میرم همونجایی که همه منو میخوان مامانم این همه زحمت نکشیده توبگی بی ارزشم چون ارزش منو تو تعیین نمیکنی بعدم میرفتم خونه بابام

2740
من بودم ناراحت  میشدم والا  خبلی هم زیاد راستش دیگخ هم میل ب رابطه باهاشم نداشتم🙈

منم دیگه ندارم

چن سال اختلاف سنی دارین؟ منو شوهرمم ۱۱ سال اختلاف داریم ولی عمرا بذارم همچین حرفایی بزنه من ادم کم حرفی هستم اما در مقابل شوهرم زبونم درازه اگه بخاد توهین کنه یه چیزایی به روش میارم که دیگ جز تعزیف چیزی نگه ازم😂 و اینم بگم من با پنبه سر میبرم داد بیداد ندارم اما قشنگ میچزونم

من به بزرگی خدا ایمان دارم  اون همیشه کنارمه هیچ وقت منو تنها نذاشته... ازش ممنونم🧡
سر سنگین میشم باهاش.دلم میشکنه.نمیدونمم چقدر طول میکشه تا روبراه شم بستگی ب رفتارش داره.هر چند خیلی ...

اون ک عمری پیش قدم نمیشه

منم واقعا کاری باش ندارم

کلا از اون ورش گرفت و طلبکار شد

اهمیت نده بذارهرچرت وپرتی میخادبگه!

توم میگفتی حیف من که جوونیم پای کسی مثل تورف!

هرچه آید به سرم بازگویم گذرد♡وای ازاین عمر که با میگذرد!میگذرد♥
2706