2737
2734
عنوان

کیا تجربه کرونا دارن

| مشاهده متن کامل بحث + 200 بازدید | 27 پست
من چیا بخورم  خیلی استرس دارم  راهنماییم کنید

پودرزنجبیل بریز تو اب گرم وعسل تاشب چن لیوان بخور خیلی زود خوب میشی ویتامین ث جوشان بخور روزی یه دونه ،تخم مرغ ابپز کباب اینا بخور بدنت قوی شه

منتظر روزای بهترم ✌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چه جالب زنجبیل ودارچین اویشن گل محمدی بهار نارنج لیمو ....خیلی چیزایی دیگه زدم چایی ولی فلفل اولین ب ...

اره منم اولین بار که از خالم شوهرش پرستاره 

شنیدم جدی نگرفتم ولی خب 

دیدم اون قرصای گنده و اون کپسولایی که من میخورم فلفل چیزی نیست

6روز بود که خیلی وضعیتم بد بود جوری که نفسم تند و کند میشد و برای اخرین بار زنگ زدم به خانوادم که صداشونو بشنم

و طبق معمول مامانم گفت عقب مونده خفشو گمشو 😂😂😂هیچ وقت منو جدی نگرفتن اصلا

خلاصه زنده موندم 

پاشدم چای و نصف نصف قاشق چایخوری فلفل سیاه و نصف قاشق چایخوری دارچین قاطی کردم زدم رفت بالا 

بعد از نیم ساعت اروم گرفتم،و به مدت 3روز ظهر و شب مصرف کردم هر بار دولیوان با فاصله یک ساعت مثلا ظهر دولیوان شب دولیوان

و شکر خدا تونستم 

مامانم و هم خوب کنم 

و خواهر زن داداشمو 

خدا باعثو بانیشو حفظ کنه❤️

داشتن تو، داشتن بهترین چیز از هرچیزیه                       مرسی هستی(👨‍👩‍👦) 
2728
من چیا بخورم  خیلی استرس دارم  راهنماییم کنید

دمنوشی که من گفتم خوبه بخدا.

و اینکه استرس همه چیزو بدتر میکنه توی اب چند قطره گلاب بریز بخور جای اب خالی، خیلی خوبه سیستم ایمنی بدن رو بالا میبره و عسل و چای و لیمو عالیه

و قرص جوشان ویتامین سی که شوهرم کرونا گرفت و جوری که بستری شد یک ماه زیر دستگاه اکسیژن 

قرص جوشان بعدش خیلی کمک کرد

مرسی خداروشکر خوب شدی    

اره گلم،هیچی تن سالم نمیشه 

خدا به همه تن سالم و دل خوش بده الهی امین

یارانه ی مارو که قطع کردن😐غمگینم

😒☹️😭چیکار کنم 😂😂هم سوال جواب میدم هم تو سوال تاپیک میزنم 

چه زرنگم من😂

اره گلم،هیچی تن سالم نمیشه  خدا به همه تن سالم و دل خوش بده الهی امین یارانه ی مارو که قطع ...

اره ولا   چرا قطع کردن وقتی گردش حسابتون زیاد باشه قط میکنن

منتظر روزای بهترم ✌
اره ولا    چرا قطع کردن وقتی گردش حسابتون زیاد باشه قط میکنن

نه گردش حسابمون زیاده 

چون کرایه بار ماشینو به حساب شوهرم میریزن ولی مال صاحب ماشینشه

اینم شانس مایه

2740
دمنوشی که من گفتم خوبه بخدا. و اینکه استرس همه چیزو بدتر میکنه توی اب چند قطره گلاب بریز بخور جای ا ...

آبجی من از دیشب معده درد و حالت تهوع و دل پیچه گرفتم 

میخام فردا برم دکتر، اگر لازم بدونه تست بدم 

خدایا امیدم فقط به خودته ❤️کمکم کن❤️با نیم نگاهی از تو طعم مادر شدن رو میچشم 🤩🤰خداجونم روزی صد هزار بار شکر که گذاشتیش تو دلم 🤰می‌سپارمش دستت، صحیح و سالم بذارش تو بغلم، منتظر تپیدن قلب کوچولوت میمونم نفسِ من و بابایی 😍 عزیز مادر چقدر زود رفتی 😭💔حتی صدای تپیدن قلبت رو نشنیدم جان من 😭 خدایا این کار رو نکن با دلم 😭مگه جز تو کی میتونه کمکم کنه 💔😭 میشه برای مامان شدنم یه دونه صلوات مهمونم کنی؟ 🤲
آبجی من از دیشب معده درد و حالت تهوع و دل پیچه گرفتم  میخام فردا برم دکتر، اگر لازم بدونه تست ...

عزیزم رفتی دکتر؟ چیزی که نبود؟؟ 🙂

عزیزم رفتی دکتر؟ چیزی که نبود؟؟ 🙂

اره گفت مشکوک به کرونا 

امروز تست دادم 

خدایا امیدم فقط به خودته ❤️کمکم کن❤️با نیم نگاهی از تو طعم مادر شدن رو میچشم 🤩🤰خداجونم روزی صد هزار بار شکر که گذاشتیش تو دلم 🤰می‌سپارمش دستت، صحیح و سالم بذارش تو بغلم، منتظر تپیدن قلب کوچولوت میمونم نفسِ من و بابایی 😍 عزیز مادر چقدر زود رفتی 😭💔حتی صدای تپیدن قلبت رو نشنیدم جان من 😭 خدایا این کار رو نکن با دلم 😭مگه جز تو کی میتونه کمکم کنه 💔😭 میشه برای مامان شدنم یه دونه صلوات مهمونم کنی؟ 🤲