2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من اصلا نمیتونم اون لحظه بوسش کنم اون منو بزور بوس میکنه اصلا یادش میره بوسم کنه

خب تو ازون ناز داراشی 😂😂😂💙

بدترین حس دنیا اینه که بدونی تمام زورتو زدی ولی بازم به اندازه کافی خوب نبودی.🕶
2728
خب تو ازون ناز داراشی 😂😂😂💙

منظورم در حالت طبیعی منو یادش میره بوس کنه 

نه اون موقع وسط دعوا عزیزم

باز من برم تو دعوا بوسش کنم؟عمرا

مهاجرت...شده همه دغدغه من.....اگه اطلاعاتی دارین بگین بهم   
من تو دعوا اول سکوت بعد هرچی تو بگی و همه حرفات درسته و اینا  بعد یه گل گاوزبون میرم پیشش سرشو ...

😂😂😂🤣🤣🤣🤣🤣😂😂😂🤣🤣😅😁😁😁😁

اللهم عجل لولیک الفرج بگیدالهی آمین🥰
2738
منظورم در حالت طبیعی منو یادش میره بوس کنه  نه اون موقع وسط دعوا عزیزم باز من برم تو دعوا بوس ...

خخ شوهر من میگ ی وقتایی ب ذهنت میرسه فلان کارو کنی ک رابطه مون بهترشه همون موقع ی حسی بهت میگه اگ اینکارو کنم کوچیک میشم هموووونموقع اونکارو باشدت بیشتر انجامش بده مطمئن باش اون بهترین کاره

چجوری؟؟ 

خیلی تجربه ندارم 

ولی تو  دعوا هایی ک پیش اومده وقتی ب اوجش رسید و همه دلایلمو گفتم و بازم حق با من بود ولش میکنم و میگم اره تو راس میگی تامام

من میتونم گریه گمشده رو بشنوم                                        من میتونم حقیقت پنهان رو بشنوم                                              سایه ها مارو صدا میزنن 🥀                                                            من طلوع ترس رو میبینم                                                                اره اما همیشه امیدم پایداره                                                            ما قهرمان هستیم ⚔ قهرمان ها در تاریکترین زمان                      وقتیکه هیچ نوری نیست ولی ما بالاتر میریم💥                             تمام امید و روشنی پنهان شده ولی ما باید زنده بمونیم   
2706