2733
2734
عنوان

سقط هفته١٩

| مشاهده متن کامل بحث + 256 بازدید | 32 پست
سينه هامم ورم كردن خيلي درد ميكنن

ببین دوست عزیز هرچه سریعتر برو دکتر ول کن چرک خشک کنو زنان زایمان تو کانال سلامت حرف میزد راجبش البته زیاد حواسم نبود بایدبری دکتر اگه قراره قرص بخوری اوناوخودشون میدن 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم برو زیر دوش حمام شیرت رو بدوش زیر اب سرد که بره ...بعد درست میشع ...منم همین طوری شد زیر بغلم ...

باشير دوش يا دست؟

خداجونم ميدونم كه صدامو ميشنوي و بهترينارو برام رقم ميزني
فدات شم عزيزم انتي بيوتيك ازيترومايسين ميخورم ماساژ بدم خوبه؟

الکی نخور فکر کنم چیزی نباشه. آخه منم بعد اینکه از یه موقعی شیر به بچه ام ندادم همین جوری شد زیر بغلم هم درد و ورم داشتم بعد یه مدت خوب شد. خواستی دکتر برو یا یه هفته صبر کن ببین بهتر میشه یا نه

2731
اخه اصلا هيچ مشكلي نداشتم شب خوابيدم صبح پاشدم يدم قلمبه شده و سينه هامم دارن ميتركن

سینه هات بخاطر شیرته که دارن میترکن عزیزم یه هفته ای کارشون نداشته باشی شیرتم خشک میشه مشکلی پیش نمیاد فقط بخاطر زیربعلت برو ی دکتر خبالت راحت شه

باشير دوش يا دست؟

با دست اگه میتونی ...شیر من زیاد بود با دست دوشیدم

توکه اخر گره رو باز میکنی پس چرا امروز و فردا میکنی                                   خدایا شکرت       الهی یک نظر تو کافیست تا دل بندگانت آرام و مطمعن باشد         
سینه هات بخاطر شیرته که دارن میترکن عزیزم یه هفته ای کارشون نداشته باشی شیرتم خشک میشه مشکلی پیش نمی ...

باشه عزيزم ممنون انتي بيوتيكو بيمارستان بهم داده

عزیزم برو زیر دوش حمام شیرت رو بدوش زیر اب سرد که بره ...بعد درست میشع ...منم همین طوری شد زیر بغلم ...

نه دوشیدن بدترش میکنه.من تجربه شو داشتم.

عزیزم تو تاپیک قبلت بهت گفتم دست بهش نزن اصلا با سوتین سفت ببند .

اگر نمیتونی تحمل کنی برو دکتر بهت دارو بده خشک میشه

اگر جواب کامنتتو ندادم یعنی نخوندم🙂
نه دوشیدن بدترش میکنه.من تجربه شو داشتم. عزیزم تو تاپیک قبلت بهت گفتم دست بهش نزن اصلا با سوتین سفت ...

ممنون عزيزم فقط خيلي نگران زيربغلمم قلبمه شده

نه دوشیدن بدترش میکنه.من تجربه شو داشتم. عزیزم تو تاپیک قبلت بهت گفتم دست بهش نزن اصلا با سوتین سفت ...

من چند روز درد داشت سینم ...سفت شده بود ...زیر بغلم هم سفت شده بود ....ی نفر گفت این کارو بکن ...وقتی کردم خوب شد 

توکه اخر گره رو باز میکنی پس چرا امروز و فردا میکنی                                   خدایا شکرت       الهی یک نظر تو کافیست تا دل بندگانت آرام و مطمعن باشد         
2706