2737
2734
عنوان

سونوگرافی رحم کسی انجام داده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2133 بازدید | 54 پست
والا دکتر من اینطوری گفت با دوتا دکتر دیگه هم مشورت کردم گفت چون تنها علامتش لکه بینی قبل پریوده و ز ...

من بعدازپریودی لک بینی دارم..خداکنه منم فعلاجراحی نخواد..انقدگریه کردم فکرکردم دردبدی گرفتم😔😢ممنون عزیزم

گروه آبی💙💙💙وزن شروع۶۶✌وزن هفته بعد۶۳/700👈وزن ۵بهمن۶۳👈وزن ۱۲بهمن۶۲/۳۰۰👈وزن هدف۵۵💪قد۱۵۶👊هدف اول۶۰👈هدف اخر۵۵😉۲کیلوو۳۰۰گرم مونده تاسبزشدنم💪🏻💪🏻🤸‍♀️🤸‍♀️💃💃من مطمئنم به وزن ایده آلم خواهم رسید😍😭              خواستن توانستن است🥰😉                                                                                                                                                چشم برهم زدنی مردکوچک من👦بزرگ مردی میشود👨‍💼که برای نگریستن به چهره ماه مردانه اش بایدسربالاکنم😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من بعدازپریودی لک بینی دارم..خداکنه منم فعلاجراحی نخواد..انقدگریه کردم فکرکردم دردبدی گرفتم😔😢ممنون ...

من یکی دوروز قبل از پریوده، نه بابا منم اول ترسیدم فک کردم مثل سرطانه اما دکترم کلی خندید گفت پولیپ خیلی ساده اس هروقتم خودت خواستی بیا برش میدارم اما ترجیحا زیر دوسانت رو دست نمیزنیم من الان دوسالی میشه مشکلیم غیر ازاون لکه بینی نداشتم

هرچه در فهم تو آید آن بود مفهوم تو... 
2731
من یکی دوروز قبل از پریوده، نه بابا منم اول ترسیدم فک کردم مثل سرطانه اما دکترم کلی خندید گفت پولیپ ...

منم مشکلی ندارم جزلک بینی ک کلافم کرده..خداروشکرعملش ساده ست وسرپاپیه..من ازعملش میترسیدم ک یکی ازکاربراینجاگفت مردادماه این عملوانجام داده وخیلی راحت بوده

گروه آبی💙💙💙وزن شروع۶۶✌وزن هفته بعد۶۳/700👈وزن ۵بهمن۶۳👈وزن ۱۲بهمن۶۲/۳۰۰👈وزن هدف۵۵💪قد۱۵۶👊هدف اول۶۰👈هدف اخر۵۵😉۲کیلوو۳۰۰گرم مونده تاسبزشدنم💪🏻💪🏻🤸‍♀️🤸‍♀️💃💃من مطمئنم به وزن ایده آلم خواهم رسید😍😭              خواستن توانستن است🥰😉                                                                                                                                                چشم برهم زدنی مردکوچک من👦بزرگ مردی میشود👨‍💼که برای نگریستن به چهره ماه مردانه اش بایدسربالاکنم😍
بالاخره شما چكار كرديد؟

سلام فعلاهیچی عمل نکردم هنوز قرص خوردم دونوبت لکه بینیم خوب شد..نمیدونم کی برم واس عمل دکترم گفت فعلاتواین کرونادست نگه دار

2740
ايشالا كه هميشه سلامت باشي و عمل هم لارم نشه

مرسی عزیزم همچنین شماهمیشه سلامت باشین

ممنون ک بفکرم بودی🥰