2737
2734
عنوان

دهه شصت یا زن دوم شن🤔🤔🤨

| مشاهده متن کامل بحث + 786 بازدید | 63 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

تورو خدا اینقدررر به دهه شصتیا گیر ندینن'بابا ازدواج به خدااا هنر نیست''خیلی از همین دهه شصتیا شوهرای امثال ماهارو ادمم حساب نمیکردن که حتی بخوان واسه خواستگاری راهشون بدن

همسرم:جان منی به مختصر❤

من دهه شصتم و مجرد

پیشنهاد زیاد داشتم از همکارای متاهلم برای دوستی و رابطه

ولی حتی کارمو از دست دادم و این پیشنهادا را قبول نکردم

چرا

چون اصالت دارم

چون شخصیت دارم

چون خانواده دارم

از اسب افتادیم ولی از اصالت نیفتادیم

اون احمقایی ک این تصمیمارو برا دهه شصت میگیرن ی مشت ادم هرزه ان

اگر حس کنم بی ادبی جوابتو نمیدم دیگه، چون شخصیتم اجازه نمیده با هر کسی بحث کنم😊

خدایا خودت ظهور کن😐😐

نه میل به آغاز و نه پایان دارم ، چندیست که مرده ام ولی جـان دارم..😔😔😔دوری کردن از بعضی آدما مثل گرفتن رژیمه بودنشون لذیذه، نبودنشون باعث پیشرفت 😁😐و هیچ‌کس نبود که غم مرا از خنده هایم بفهمد.💔💔💔💔💔شـــــنیدے؟ مـــیـــگـــن بــادنـــیـاعـوضـــــت نــمـیـــکـنــم؟زر میــــــــزنـــنـــــ ! پـاش بـــیـــوفــتــهتــوروبـایـکـی کـه عکــس پــروفـایـلــشاز تــو بـهتره عوضت میکنن،🙄🙄😒😒😒😒
2740

اخر الزمان شده 😑😑حلال رو حرام میکنن و حرام به این واضحی رو حلال...

فقط امام زمان میتونه نجاتمون بده از این ادمای خرابکار

بعضیا حرف زدن بلد نیستن کاش حداقل حرف نزدن بلد بودن🙄😒.  من تمایلی ندارم قضاوت های بعضی کاربرا رو درباره خودم بدونم لطفا اگه نظری درباره من و نظراتم دارید برای خودتون نگه دارید حق با شماست نیازی نیست وقتتونو تلف کنین

وا... دوستای دهه شصتی م خیلی هاشون مجردن... خواستگار هم دارن ولی خب راضی نمیشن ب هر قیمتی ازدواج کنن... برا همینه مجردن... وگرنه پیشنهاد ک زیاده..گ خودشون هم اهل ب قول دهه 80 90 ها رل زدن و... نیستن😜

هيچ کس نميتواند به عقب برگردد و از نو شروع کند.اما همه مي توانند از همين حالا شروع کنند و پايان تازه اي بسازند