2737
2739
عنوان

دقیقا با چه شغلی تو ایران میشه تا قبل از ۳۰ سالگی خونه خرید😑💔

| مشاهده متن کامل بحث + 3252 بازدید | 267 پست
شغل شریف نیما درسریال اقازاده

من اقازاده نمیبینم

چی هست؟

@zhestinogallery این لطفو در حقم میکنید و از آنلاین شاپ نوپام حمایت میکنید؟  هزینه تبلیغات نمیتونم بدم @zhestinogallery  در تلگرام و روبیکا و اینستا 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
آره دندون پزشکی 

دندون پزشک جماعت تا 25 26 که داره درس میخونه

بعد تازه باید بره مجوز بگیره برای مطبش و طرح بره.....

تا قبل 30؟!

@zhestinogallery این لطفو در حقم میکنید و از آنلاین شاپ نوپام حمایت میکنید؟  هزینه تبلیغات نمیتونم بدم @zhestinogallery  در تلگرام و روبیکا و اینستا 
2740
نتورک مارکتینگ  شرکت های هرمی 😐🗡️🗡️🔪🔪

کلاهبرداریه که

یوتوبرشدن

پسره اول که شروع کرد با داداشش تو یه اتاق ۶متری بودن.بعد یه سال یه خونه انچنانی خرید باکلییی وسیله.اونم با ۶۵ هزارتا سابسکرایب

من خیلی وقته مردم.فقط زوری نفس میکشم
دندون پزشک جماعت تا 25 26 که داره درس میخونه بعد تازه باید بره مجوز بگیره برای مطبش و طرح بره..... ...

اره 

۲۴ یا ۲۵ سالگی مدرک میگیره 

حتما ک نباید خودش مطب بزنه میتونه تو بیمارستانی جایی استخدام بشه 

راحت کلی پول در میاره در ماه 

۵ سال هم نه حتی شاید زودتر بتونه خونه بگیره

❌🚨از یکم دی ماه برای اعتراض به وضعیت سایت نه تاپیک میزنیم نه پست میزاریم🚨❌ ...  A New Me    Coming Soon     Loading...  ۲۰%                                          عضو اکیپ علمی تخیلی💫             خدایاشکرت💕    i can🕊