2737
2734
عنوان

چشمای دختر شش ماهم یه تیکه ش قرمز شده سه روزه

| مشاهده متن کامل بحث + 175 بازدید | 39 پست
شما غذای تند یا آلرژی زا  نخوردید که از شیر تون انتقال پیدا کرده باش

کیوی هم خوردم حالا نمی دونم از کدومشونه  حالا خوب میشه؟ چه ربطی به چشم دارن اینا 

امروزم میگذره میدونم زیاد نمونده منم شاد باشم خدا امیدم تویی همه امیدم تویی توکل کردم به خودت سلامتی خانواده م و خودمو از خودت میخام فقط سلامتی دیگه هیچی نمیخام دخترم خوب بشه و میدونم خوبم هست همه این ازمایشا اشتباهن با امید به خودت میرم ازمایش باز منفی میشه مطمنم 🙏🏻😍
کیوی هم خوردم حالا نمی دونم از کدومشونه  حالا خوب میشه؟ چه ربطی به چشم دارن اینا

چون الرژی فصلی و غذایی  چشم و پوست رو ملتهب و خارش دار میکنن شاید قرمزی چشمش مال همین باش عزیزم

الهی حکمتت با  ارزوهام یکی باش 🙏 ممنون میشم واسه ی حاجت دلم من رو مهمون یه صلوات کنی 😘🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چون الرژی فصلی و غذایی  چشم و پوست رو ملتهب و خارش دار میکنن شاید قرمزی چشمش مال همین باش عزیزم

خوب میشه ؟

امروزم میگذره میدونم زیاد نمونده منم شاد باشم خدا امیدم تویی همه امیدم تویی توکل کردم به خودت سلامتی خانواده م و خودمو از خودت میخام فقط سلامتی دیگه هیچی نمیخام دخترم خوب بشه و میدونم خوبم هست همه این ازمایشا اشتباهن با امید به خودت میرم ازمایش باز منفی میشه مطمنم 🙏🏻😍
2731
خوب میشه ؟

میتونی این کارو بکنی چشمشو اگه خیلی حساسی  با چای بدون عطر  یعنی معطر نباش  شستشو بدی  تو اینترنت هست  با قطره چکون  نباید داغ باش ولرم 

الهی حکمتت با  ارزوهام یکی باش 🙏 ممنون میشم واسه ی حاجت دلم من رو مهمون یه صلوات کنی 😘🌹
اره ناخوناش بلندن همه جای خودمو چنگ زده فقطتو خواب میتونم براش کوتاه کنم که خوابش اینقد سبک شده دست ...

اره پس همینه تاچندروزدیگه میره نگران نباش چندماهشه؟وقتی بیداره براش شعری چیزی که توجهش جلب کنه بخون بعدکوتاه کن 

2740
اره پس همینه تاچندروزدیگه میره نگران نباش چندماهشه؟وقتی بیداره براش شعری چیزی که توجهش جلب کنه بخون ...

شش ماهشه  والا نمی دونم چون هی داره قرمز تر میشه نگرانم 

میتونی این کارو بکنی چشمشو اگه خیلی حساسی  با چای بدون عطر  یعنی معطر نباش  شست ...

میترسم بدتر بشه میبرم دکتر