2733
2734
سیرابی

به به😍😍😍

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
برنج دارم حالا یه فکری میکنم ببینم با چی میشه خورد احتمالا ناگتی چیزی ، تنهام

من اگه فقط خودم بودم ک همون برنجم درست نمیکردم...با پفک و چیپس و کیک خودمو سیر میکردم😐😐

نمیدونم خیلی دوست دارم ماکارونی درست کنم با مغز بادوم

ولی دخترم ماکارونی نمیخوره☹️

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
من اگه فقط خودم بودم ک همون برنجم درست نمیکردم...با پفک و چیپس و کیک خودمو سیر میکردم😐😐

اره منم

امروز شوهرم خونست

کلی هم غذاهای نیمه نصفه داریم یخچال

حالا موندم چی بپزم

اگه دیگه نه لایک کردم نه ریپلای بدون کامنتت رو نخوندم 😉
چی دوست داری؟ چرا اشپزیت خوب نیست؟ علاقه نداری؟

من بیشتر ب شوهرم اهمیت میدم چون خیلی دوس داره تنوع غذا رو...دوس داره اشپزیم خوب باشه اما کلا من اشپزیم خوب نیس...مثلا قیمه قرمه سبزی فسنجون رو خوب درست میکنم اما غذاهایی مثه مرغ کباب کوکو اینارو خوب در نمیارم

2740

برنج از دیروزه، فکر کردی بیکارم برای خودم ناهار بپزم؟  

اگه جواب بی ادبیتو نمیدم به این دلیل نیس که جوابی ندارم به این جمله اعتقاد دارم که هیچگاه باخوک کشتی نگیر زیرا تولجن مال میشوی واو لذت میبرد وگرنه جواب واسه امثال تو فراوونه🙌🙌🙌
2706