2733
2734

وااااای یاد داداش عزیزم افتادم اون موقع که مجرد بودم خوراکی هامو می ذاشتم تو کمدم می رفتم می دیدم نیست😄 دیگه برای اونم می خریدم که دست به خوراکی من نزنه دوباره میدیدم خوراکی هام نیست ، فداش بشم الهی هنوزم انگار موشه😍

طرز بیان شما ویترین شعور شماست لطفا در انتخاب واژه ها دقت کنید 🌹🌸🌻🌼🌷

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باورکن منم جونمو براش میدم اما حق من نیس حین درس خوندم ضعف میره دلم دستمو میکنم تو کمدم میبینم هیچی ...

ما وقتی داریم یه چیزی میخوریم ،اون همیشه زودتر تموم میکنه منم همیشهههه مال خودم باید بدم بهش چون اصلا از گلوم پایین نمیره😂

.

نخودچی. کشمش. کشک. لواشک. پسته. بادوم. بادم زمینی. کازو.بیسکویت.سویاهایی ک تو آجیل هست. شکلات (بزار تو پلاستیک سرشو ببند). پفک. چیپس. کرانچی. چیپلت. از اینا ک میریزن تو شیر 😂اسمش یادم رفته. میوه ها و سبزیجاتی مثل سیب و هویج برای یکی دو روز. 

💋🙏❤️هر کی امضامو میبینه برای سلامتی و آرامش منو عشقم یه صلوات بفرسته🍉 🙏                           ..برای شادی روح شایان هم یه صلوات بفرستين..
2731
2740
خدا حفظش کنه😍پسر کوچیکه منم ۷سالشه پسر بزرگم۱۷سالشه همش تو اتاق پسر بزرگمه وبا هم جدال دارن😂😂

اختلاف سنی بالا خیلی بده مثل ما همش دعوا همش درگیری

🤣کسیم باور نمیکنه دعوا میکنیم میگن دیگه من بزرگم هرجی مامانم میگه بخدا مدام دعوا دارن میگن مگه میشه😅

کاربری برای دو نفر است
اختلاف سنی بالا خیلی بده مثل ما همش دعوا همش درگیری 🤣کسیم باور نمیکنه دعوا میکنیم میگن دیگه من بزر ...

آره کسی باورش نمیشه مثلا کوچیکه اصلا تی وی نگاه نمیکنه تا بزرگه میاد تی وی رو روشن میکنه کنترلو میگیره میگه می خوام کارتون ببینم😂😂

خدایا تو بساز تو بسازی قشنگه.....
اختلاف سنی بالا خیلی بده مثل ما همش دعوا همش درگیری 🤣کسیم باور نمیکنه دعوا میکنیم میگن دیگه من بزر ...

بزر گا همیشه مهربونترن ودست ودلبازترن من که اکثرا طرف بزرگرو میگیرم 😅😅

خدایا تو بساز تو بسازی قشنگه.....
بزر گا همیشه مهربونترن ودست ودلبازترن من که اکثرا طرف بزرگرو میگیرم 😅😅

دقیقا منم همینم دیشب براش کلی تکلیفشو نوشتم رفته پاره کرده که تو بد خطی باز دیده خسته شده گریه افتاده که بیا دوباره بنویس منم محبور شدم نوشتم😅😪بدبختی داریم بخدا

کاربری برای دو نفر است
2706