2737
2734
من توی اوج عشق و علاقه ...خیانت دیدم  ن راه پس ن راه پیش  ن میزاره برم ن ترک میکنه خیانت ...

خیلی سخته   خیانت 

خدل کمکت کنه 

من شوهرم ک میگه هری برو

دردت بدتر از من نیست و شش ماه ولم کرد رفت بعد من میدویدم دنبالش حتی منه خر ی شکایتی نکردم ازش اینقدررررررگو ه خر و نفهم بودم همتون بهم بگین خاک توسرت

الان ب جایی رسیده  ک شوهر میگه ولت کردم بری ک و ستو بدی خودت چسبیدی بمنم 

ولت کردم بری یکی بیفته ورگلت تا منو ول کنی هه

مرد ادم بیشرفترازین هست 

میشه  برای شادی روح بهترین پدر دنیا ی صلوات مهمونم کنید😔
وااای خب بهتر عزیزم.مهرت کسب کن مستقل شو پول دربیار بعدم جداشو براخودت تنهازندگی کن کیف کن هرچیزی ی ...

تنها اونم ی زن میتونه

من خیلی وابسته  بودم از همون بچگی پدرمون وابستمون ب  کرد ناز نازی بارمون اورد چون همش بهمون محبت میکرد الان من تشنه محبتم فوت ک کرد من شدم بدبخت روزگار

ی بچه کوچک دارم  وگرنه قبل از زایدنم میرفتم سرکار

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی سخته   خیانت  خدل کمکت کنه  من شوهرم ک میگه هری برو دردت بدتر از من نیست و شش ...

عجب آدم پستیه شوهرت ...بابا به چ امیدی با این موندی 

ن شوهر من شب و روز قربون صدقه میره خبرش 

اما میفهمم بایکی چت میکنه 

اصصلا  این جرات نداره توهین بکنه 

2731
2740
اگ فک میکنی دوست نداره بنظر من نمون پیشش برو اما با کلیه حق و حقوقت 

اره نداره خودم بزور خودمو چسبوندم بهش من خیلیزوابسته ام ی نو ع مریصی دارم همون زمان هم دوسپسرام میخاستن ولم کنم من میفتادم ب دستو پاشون نمیزاشتم

کلا ی نوع مریصی هست اسمشو نمیدونم چیه

تنها اونم ی زن میتونه من خیلی وابسته  بودم از همون بچگی پدرمون وابستمون ب  کرد ناز نازی ب ...

ببین عزیزدلم منم تشنه ی محبتم همه اینجورن که البته این مشکل با دوست پیدا کردن تا حدی زیادی برطرف میشه...

ولی پول خیلی مهمه استقلال...یک بچه داری همش کم کم یک مهارت یاد بگیر با کامپیوتری چیزی ۵سال دیگه دستت تو جیب خودت باشه

تو میتونی وضعو تغییر بدی تو خودتو داری عزیزم😍

اره نداره خودم بزور خودمو چسبوندم بهش من خیلیزوابسته ام ی نو ع مریصی دارم همون زمان هم دوسپسرام میخا ...

ببین ی مشاور برو حتما بخدا کمکت میکنه 

اینقد نچسب بهش بابا حالمونو به هم زدی 😂حالا انگا یه گوزی هم هست 

ببین رسم زمونه همینه زیاد ک طرف دریا بری پست میرنه 

مرد ک دیگ هیچی

2706