2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
یعنی نابود شدماااا.انقد مغرور بودم ک ب هیچکس رو نشون نمیدادم.اما یهو همچی تغییر کرد..زندگیم نابود شد ...

فدای دلت یکم ذهنتو آزاد کن همون این واحدو گذروندیم زباد بهش فکر نکن😘

مردم شهری که  در آن همه میلنگند..به کسی که راست راه میرود میخندند😏

بخوابم🤦🏼‍♀️😂😂😂

کسانی که انقدر دیوانه هستند که خیال می کنند می توانند دنیا توانند دنیا را تغییر دهدند.                           انها کسانی هستند که واقعا این کار را انجام می دهند،.                    استیو جابز 💕.                             عضو اکیپ علمی تخیلی 😊 🔭.      اسطوره ی زندگیم=باب اسفنجی شلوار مکعبی 😂😂😂😂❤️.          یار خوشگلم تو هستی عزیز دلم توهستی🤩💃💃.                        عشق های من 🏃🏼‍♀️👇🏻.                    پیتزا، نوتلا، مارشمالو، بستنی،  پفک و چیپس😆🤤.                            👩🏼‍🚀🧙🏻‍♀️🧚🏻‍♀️👸🏼👩🏼‍🔬 

من دیشب یکی اینجا برام پیام داده توی تاپیک یگی دیگه.یچیز گفت خیلی بهم برخورد.یعنی من اینجا اگه از یکی دلخور بشم اصلا یادم میره دفعه بعد با شوخی و خنده باهاش حرف میزنم.

ولی ادم مثل‌این عقده‌ ای و کینه ای ندیده بودم.

یچیز گفت اومدم جوابشو بدم رفتم تاپیکاشو دیدم بیخیال شدم.

دیدم هم بارداره هم دیابت بارداری داره هم با‌شوهرش مشکل‌داره هم کرونا‌گرفته الان خونه مامانشه.دیدم این بدبختو خدا زده گفتم ولش کنم.جوابشو ندادم ولی خیلی رومخمه

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۲ کاربریم به خواست خودم لغو شد خیلی دوست داشتم بازم بمونم اما اینجا کاملا وقتمو میگرفت. نمیتونستم مدیریت کنم همش اینجا بودم.این چند سال که اینجا بودم از همه کار وزندگیم افتادم ودرجا زدم..دوسه تا کاربری دیگم داشتم که اونا قبلا توسط نی نی یار تعلیق شد.سه،چهار سال توی این سایت بودم.گاهی اوقات عصبی بودم وممکنه با کسی بد برخورد کرده باشم یا حرف بدی زده باشم.امیدوارم اگه کسی بوده که از دستم عصبانی بوده وهست اگه‌مقدوره براش منو ببخشه وحلالم کنه.برای خوشبختیم، برای سلامتی وطول عمر خودم ومادرم وهمینطور واسه ازدواجم با یک ادم مناسب وابرومند وخوشبخت شدنم دعا کنید.سنم متاسفانه هی داره بالا میره وهمچنان مجردم.واسم دعا کنید.خدافظ
عزیزم همسرتون چی؟

کار میکنه ولی پول نمیبینیم ک

خیر نبینن زیر پاش نشستن زندگیمونو ب باد دادن اصلن انگار دعا گرفتن برامون شوهرم گوش ب حرف خانوادش شده و از من فراری.....

اونهمه عشق پرید اصلن....

الانم فقط میخاد بچسبه ب این اشغالای نامرد

کاش بمیریم

میشه برام صلوات بفرستید🙏🙏🙏
چرا؟

از خانوادش ترسیدم همسایمون هستن خیلی راحت زندگی پسراشون رو از هم می پاشونن ،یک سال پیش یه کاری کردن جاریم با ۳ تا بچه طلاق گرفت دیشب هم عقد پسر اخرشون بوده من نرفته بودم ولی کلی دعوا کرده بودن وفحش داده بودن و داماد اورده بودن خونه بعد  همش میگفتن باید طلاقش بدی ما خودمون مهریه رو میدیم😔😔

چه زیبا گفت دکتر الهه قمشه ای.وقتی دعا میکنی ، دعای تو از این جهان خارج میشود و به جایی میرود که هیچ زمانی نیست.دعایت به قبل از پیدایش عالم میرود. دعایت به آنجایی میرود که تقدیرا را می نویسند و تقدیر نویس مهربان عالم تقدیرت را با توجه به دعایت مینویسد🌟
فدای دلت یکم ذهنتو آزاد کن همون این واحدو گذروندیم زباد بهش فکر نکن😘

خدانکنه قشنگم.امیدوارم بتونم فراموشش کنم.اصلا از خودم انتظار نداشتم ک انقد راحت بشکنم.بد ضربه ای خوردم.

2706