2737
2734
عنوان

الآن توی اینستا یه کلیپ دیدم خیلی حالم بد شد

| مشاهده متن کامل بحث + 2217 بازدید | 124 پست
خواهرم این خوبه طرف ۱۵۰ قدشه میگه زیر ۱۷۵ کوتاه 🤦‍♂️

اعتماد به نفسشون زیاده

اتفاقا یکی از دوستام از شونه ی من بود پسر هم قد من بود وایمیستاد روبه روم میگفت وای نه خیلی کوتاهه قد توست گفتم اخه الان باید.نوک انگشتت وایسی با من روبوسی کنی تو! میخوای کلا به آسمون نگاه کنی تا ببینیش!

اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد واَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم 
۱۰ تا ۲۰ سانت بلند تر باشم  منظورمه .. کنار زنای بلند تر از خودم معذب میشم

اصلا نمیشه اینجور حساب کرد

همیشه هر قدی که باشین بازم بلندتر از قد شما هم هست

هر چقدر پولدار باشین،پولدارتر از شما هم هست

ای برادر

سیرت نیکو بیار

الان تو فامیل همسرم مردهایی با قد متوسط هستن در کمال غایت آقا.یه دونه دراز دیلاق بی خاصیت هم داریم که همه از حضورش توی جمع منزجریم

ادم واسه داشته هاش که خودش در اون دخیل نبوده نباید غبطه بخوره

داداش منم از زمره مردان متوسط قد هست که بخاطر قدش توی کارش نتونسنت به جایگاهی که حقش بود برسه ولی در عوض تواناییهای دیگشو پررنگ تر کرد تا قدش تحت اسعاع قرار بگیره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مایکی ازفامیلامون چشم برادری خیلی مردخوشگلی بود..

کارمندبانکم هست..

یه روزحساباجابه جامیشه بیچاره ازحرص تمام موهای بدنش وسروصورتش کاملامیریزه..الان نه موی سرنه ابرونه مژه هییییچی نداره..

شمافکرکنیداگه این مردزنش ملاکش زیبایی بوددیگه حاضربه ادامه زندگی بود؟

خواهشاگول ظاهرطرفونخورید..بریددنبال کسی که حال دلتون باهاش خوبه..

همین مردب خاطراخلاق خوبش زنش باهاش مونده وزندگی عاشقونه دارن..

فرزنددومشونم توراهه😍

۱۷۰

پسری؟

۱۷۰کوتاهه بنظرتون؟ 

شغل مردم من جان دادن است            جان دادن در جاده های ناهموار.          جان دادن در ته دره ها.    جان دادن در هوتک ها.    جان دادن در شکم تمساح ها.    جان دادن درمیان دود گازوئیل ها.     جان دادن در میان انبوهی از رگبار گلوله ها.     شغل مردم من جان دادن است 🙃
2731
منم ده سال داداشم ۱۸۵ قدش خوشکل عینه.مدلاست...یه ذره اخلاق نداره یه ساعتم با همچین مردی نمیتونستم ز ...

حرف دل مارازدی ژله جان😂😂(توی یکی ازتاپیکاخوندم یکی بهت گفته بودژله جان خیلی خندیدی)😂😂

حرف دل مارازدی ژله جان😂😂(توی یکی ازتاپیکاخوندم یکی بهت گفته بودژله جان خیلی خندیدی)😂😂

🤣🤣🤣😘😘😘

اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد واَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم 
اصلا نمیشه اینجور حساب کرد همیشه هر قدی که باشین بازم بلندتر از قد شما هم هست هر چقدر پولدار باشین ...

حرفتون واقعا قشنگه و با ارزش وقتی که گذاشتین ولی من با قسمت اول حرفتون مخالفم .. فکر کن شما با یه پسر ۱۹۰ سانتی ازدواج کنی و خودت ۱۵۰ باشی .. اون وقت هم زوج برای من سخت پیدا میشه که ازم کوتاه تر باشه و هم برای دختری که ۱۷۰ قدشه .. البته کلی گفتما 

2740
و البته قد زمانی معنی پیدا میکنه که در مقام مقایسه باشین یکی از پسرهای فامیل خودم قد متوسطی داشت خ ...

دقیقا منم مشکلم با اون دخترایی هست که کوتاهن ولی پسر بلند می خوان 

ببين قد همسرت بايد بهت بياد 

البته خيلي ها هستن براشون مهم نيست 

ولي از نظر من بهتره مرد از زن بلند تر باشه مرد ١٧٠با خانمه ١٦٠ اوكيه

ولي مرد ١٧٠با زنه ١٧٠ نه 

من و برادرم تقريبا هم قديم كنار هم مي ايستيم من بلند تر نشون ميدم و اون كوتاه تر اونم اعصابش خورد ميشه 

پس بهتره قد همسرتون نسبت به خودتون بسنجين

✨❤️🌟و خدايي كه به شدت كافيست✨❤️🌟

تاحالا هیچوقت قد برام مهم نبوده 

هروقت میام نی نی سایت حالم گرفته میشه یجوری حرف میزنن انگار وسط اروپاییم و همه بلندقامت 

متوسط زنای ایرانی ۱۶۰ 

متوسط مرداهم ۱۷۰

(الان همه میان میگن نه قد من دومتره!) 

من۱۶۰هستم همسرم۱۶۷ هیچوقت قدش ب چشمم نمیومد بسکه عاشقشم  

هروقت تونی نی سایت بحث قدمیشه یادش میفتم 

برا استاتر بگم تومجردی با پسری اشنا بودم ک ۱۷۰قدش بود کنار من قدش بلند بود باید رو نوک پام وایمیستادم 

یابالانگاه میکردم ببینمش 

همیشه بلندتر از شما هست همیشه کوتاهتراز شما هست همیشه پولدارترهست  

شغل مردم من جان دادن است            جان دادن در جاده های ناهموار.          جان دادن در ته دره ها.    جان دادن در هوتک ها.    جان دادن در شکم تمساح ها.    جان دادن درمیان دود گازوئیل ها.     جان دادن در میان انبوهی از رگبار گلوله ها.     شغل مردم من جان دادن است 🙃
۱۰ تا ۲۰ سانت بلند تر باشم  منظورمه .. کنار زنای بلند تر از خودم معذب میشم

قد دوست پسر جی جی حدید ازش کوتاه‌تره. چه عیبی داره؟ به اندازه‌ی کافی که جذاب باشی این‌چیزا اهمیت خودشون رو از دست می‌دن. در ضمن قد شما، متوسط قد آقایون ایرانیه. پس کوتاه محسوب نمی‌شین.

💙صدا کن مرا... 
دقیقا منم مشکلم با اون دخترایی هست که کوتاهن ولی پسر بلند می خوان

همونطوری که از تاپیک خوندین کافیه که بدل طرف بشینین

همین.وقتی حرف عشق وسط باشه کل معیارهایخودع شخص که هیچ،کل دنیا بهم میریزه.

فقط کافیه از نظر اخلاقی همونی باشین که باید باشین

2706