2737
2734
عنوان

الآن توی اینستا یه کلیپ دیدم خیلی حالم بد شد

| مشاهده متن کامل بحث + 2217 بازدید | 124 پست

اصلا ربطی نداره بستگی به انتخاب طرف داره، اصولا پسرا هم قد یا کوتاهتر از خودشونو انتخاب میکنن و خانوما هم قد و بلندتر از خودشونو،کبوتر با کبوتر باز با باز ،ولی باز ربطی نداره هستن دختر یا پسر فرقی نداره ،این چیزا براشون ملاک نیست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه حق نداره پسر کوترولرو چ ب ازدواج  پسر خودش میاد از بین ده تا دختر زشت ترینشو انتخاب کنه؟&nb ...

من بین ۱۰ تا دختر با اخلاق ترینشو انتخاب می کنم .. منظورم این نیست دخترا با زیباییشون ارزش گذاری میشن 

سوال من چیز دیگست

خب با خوشگلی که یکم کوتاه تره ازدواج کنه

این چه سوالیه

اگر که به برنامه زندگی پس از زندگی علاقه دارین بهتون پیشنهاد میکنم که این مستند صوتی رو هم گوش کنین. https://aminikhaah.ir/%d9%85%d8%b3%d8%aa%d9%86%d8%af-%d8%b5%d9%88%d8%aa%db%8c-%d8%b4%d9%86%d9%88%d8%af  هرکاری کردم آبی نشد. دستتونو روش نگه دارین، بعد که آبی شد بزنین روی باز کردن
2728

من خودم به شخصه دوست نداشتم شوهرم از خودم کوتاهتر باشه و همینطور خیلی بلندتر ،قد متناسب برام مهم بود، بعد سما نوشتی دختر خوشگل!!! بعضیا کوتاهن و خوشگل حالا باید حتما قد بلند و خوشگل باشه

حیف دیگه سری بعد نیست تازه دوبلورشم مرد

اشکال نداره

بنظرتون خیانته با وجود شوهرم کراش زدم 😂😂😂😂

( میشه برا سلامتی فندوقم صلوات بفرستی) نی نی خوشگلم مامان جان تو بهترین سوپرایز زندگیم بودی وقتی تو اوج نا امیدی وارد زندگیم شدی نفس مامان انشالله سالم و سلامت ب دنیا بیایی اینو بدون مامانی خیلی دوستت داره 
2738
دیروز فیلم دردان دریایی کارایئب میدیدیم رو جانی دپ کراش زدم 😂😂😂😂😂

میخوای سرت وبه بادبدی🤤

عشق فقط بچه هام.    من خمارم ساقیا.             پیمانه میخواهد دلم.   استکان پرکن می             جانانه میخواد دلم😔   🥂 سلامتی همه حال خرابا🥂 سلامتی اونی که بغلش آروم بخشه🥂    سلامتی اونی که دوست داشتم الان کنارم باشه ونیست🥂سلامتی سه تَن عشق وناموس ورفیق  🥂سلامتی خودم🥂
2706