2737
2734

مطهری:

علم روشنایی و توانایی میبخشد

ایمان عسق و امید و گرمی

علم ابزار میسازد

ایمان مقصد

علم سرعت میدهد و ایمان جهت

😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

امضام🍃🌱

از مردمی که تولد یک کودک را سرگرمی و زندان یک سگ را دلگرمی و قفس بلبل را موسیقی میپندارند عشقی فوران نخواهد شد.در جهنمی که میگریند برای خروج تنها خنده را دیوانگی و بهشت را آرزو میتوان پیدا کرد                                                                                           من از دیوانه ها دیدم هزاران عاقل مرده و از عاقل ولی دیدم چنگو غذای گربه. هیچ خفاشی نمی تواند ویروسِ آدم بسازد مگر اینکه آدمی خفاش شده باشد.چه بسیار آنان که در پیمانه کم گذاشتند و چه بسیار که خود در پیمانه کم بودندو حذف شدند. و حذف طبیعت را دوایی نیست حتی اگر برای سرطان یاکرونا دارویی پیدا شود.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

احتیاج دارم بر گردم به غار!

بر گردم به دوران انسان های اولیه...

نیاز دارم که تنها دغدغه ام گرم کردن و خوردن باشد!

نتیجه غبارآلود بودن ترافیک مشکلات، مرا به سمت reset شدن کشانده است!!

مردمان غارنشین چه میفهمیدن دروغ چیست؟!

چه میفهمیدن اتهام و دشمنی چیست؟!

به غار که پناه ببری ساکن میشود اتفاقات اطرافت! انسان های اطرافت یکی می شوند و تو در نگاه همه خودت! هستی

راست و دروغ گفتن مفهمومی ندارد...

همه بر حسب عادت راست می گویند....

غار نشین که باشی خودت هستی و خودت...غرق در خودخواهی شیرین و ساده! خودخواهی که به هیچ کس آزاری نمی رساند

هیاهوی شهرنشینی و زندگی جمعی مرا به اینجا رسانده است..

ادم گوشه گیر و منزوی نیستم که کاش بودم!

سخنوری و زندگی با مردمان این شهر را خوب میدانستم! تا زمانی که همه صداقت و انسانیت را ارزشمند می دانستند!

برخی را دیگر نمی توانم تحمل کنم! نه بخاطر اینکه انسان های خبیث و بدجنسی باشند، چون زمانی مرا از بالا نظاره کرده اند برایم نابخشودنی شده اند!

تنهایی و عزلت را انتخاب می کنم ...

خدایا نمی خواهم هم راه و هم ردیف مردمانی باشم که ناچارم در کنارشان روزگار بگذرانم!

نمی خواهم ارزش معیارهایم اندازه دنیای کوچک برخی شود!

نمی خواهم روزمرگی مرا مجبور کند تا بر ارزش هایم چشم ببندم!

می خواهم آرامش زمانی برایم فراهم شود که روحم قدرت بخشیدن همه را داشته باشد!

و

امروز انسان اولیه شدنم آرزوست..!!

♡...be soft but not weak

نیم ساعت پیش ،

خدا را دیدم قوز کرده با پالتوی مشکی بلندش

سرفه کنان در حیاط از کنار دو سرو سیاه گذشت

و رو به ایوانی که من ایستاده بودم آمد ،

آواز که خواند تازه فهمیدم ،

پدرم را با او اشتباهی گرفته ام !

حسین پناهی♥️

تیکر تولدمه♥️
2740
امضام🍃🌱

از مردمی که تولد یک کودک را سرگرمی و زندان یک سگ را دلگرمی و قفس بلبل را موسیقی میپندارند عشقی فوران نخواهد شد.در جهنمی که میگریند برای خروج تنها خنده را دیوانگی و بهشت را آرزو میتوان پیدا کرد                                                                                           من از دیوانه ها دیدم هزاران عاقل مرده و از عاقل ولی دیدم چنگو غذای گربه. هیچ خفاشی نمی تواند ویروسِ آدم بسازد مگر اینکه آدمی خفاش شده باشد.چه بسیار آنان که در پیمانه کم گذاشتند و چه بسیار که خود در پیمانه کم بودندو حذف شدند. و حذف طبیعت را دوایی نیست حتی اگر برای سرطان یاکرونا دارویی پیدا شود.

👌👌👌