2737
2734
عنوان

روابط جنسی

| مشاهده متن کامل بحث + 19325 بازدید | 70 پست
ببین شوهرمنم باکسی نبوده اما همه چی رو میدونس .خیلی ببخشید درست نیس اینو میگم بهش بگو فیلم سوپر زیاد ...

وقتی کسی نخواد انجام بده و زن رو راضی کنه خیلی سخته درست بشه

فیلم پو رن  اثر منفی داره و گناه هم هست

برو در مورد اثرات دیدن فیلم پو‌رن تحقیق کن

والا مردارو باید ببینی دردشون چیه، خودت باید رگ خوابشو پیدا کنی ،من یه خانومو میشناختم از شوهرش همیشه مینالید میگفت این لمسه ،فلانه، والا یه سال نشد مرده با یه زنه ریخت رو هم چه رابطه ای...زنه چنان کرده بود مرده داشت رو زنش عقدش میکرد 😂😂😂 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
تجربه بشه برات درست انتخاب کنی😉،عنوان و نوشته مگه ندیدی اومدی؟! شیطون بلا😀

تا عنوان رو دیدم با کله اومدم تو 😂😂😂

خانوم مهندس مملکت 😎 دختر مو مشکی جذاب نی نی سایت 😅
2740
نمی دونم چکار کنم. برم بخوابم  هم خیلی عاشقشم . هم این شکلی نمی دونم چی میشه آینده مون حتی بع ...

درست نیست گفتنش چون متاهلم،اما تجربه هست، یه خواستگار داشتم همه چیش اوکی بود، یه بار اسرار کرد باید مطلب مهمی بهم بگه اگه قبول کردم بعد ازدواج کنیم، بهم گفت ...کوچیکه من زیاد گرم نیستم،پسر بی تجربه ای هستم،تو این چیزا خجالت میکشم،شاید نتونم راضی نگهت دارم،ولی خیلی دوست دارم زنی مثل تو داشته باشم که منو از نو بسازه،بهش گفتم هیچکدوم از اینا ایراد نیست ولی از اعتماد به نفسی که نداری من بیشتر میترسم،من میخوام به همسر آیندم تکیه کنم شما خودت نیاز به تکیه گاه داری من همسر میخوام باشم نه مادر.ما زنا باید یاد بگیریم زن باشیم به فکر خودمونم باشیم

درست نیست گفتنش چون متاهلم،اما تجربه هست، یه خواستگار داشتم همه چیش اوکی بود، یه بار اسرار کرد باید ...

تو چ مدلی بودی که دلش میخواست زنی مثل تو داشته باشه؟ 

وقتی اینا رو گفت سرخ و سفید شدی یا منطقی عکس العمل نشون دادی ؟ 

خانوم مهندس مملکت 😎 دختر مو مشکی جذاب نی نی سایت 😅