2733
2734
عنوان

دوران عقد

| مشاهده متن کامل بحث + 364 بازدید | 36 پست
همه میگن دوران عقد خوبه حالشو ببرین واس منو همسرم بدترین دوران بود وقتی اومدیم تو خونه خودمون تازه ف ...

اره والا به منم همینو گفتن شیرینه والا اصن برام شیرین نی...ی سریا گفتن دیگ کلافه میشی ....اولش خوب بعدش دیگ افتضاح 😅😅فقط دوسدادم برم سرخونه زندگیمون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره والا به منم همینو گفتن شیرینه والا اصن برام شیرین نی...ی سریا گفتن دیگ کلافه میشی ....اولش خوب ب ...

ماهم بال بال میزدیم بریم خونه خودمون انگار خیلی خوب بودن خوش بودیم  حاضرم نبودن عروسی بگیرن اخرش همسرم بدبخت خودش خرج عروسی گردن گرفت 😑

2728

من نخوابیدم اصلا یه سال عقد بودیم اما بعد عروسی چند باری خوابیدم خونشون 

ما تو یه شهر بودیم یمدت هی  زود به زود میرفتم‌خونشون هفته ای دوسه بار 

بااینکه مشکل خاصی باهم نداریم و کلا راضیم از هم منم کلا اهل حاشیه وحرف اوردنو بردن نبودم

ولی دیدم واقعا دارن بیشتر از ظرفیتم باهام برخورد میکنن منم هفته ای یه بار میرم نصفه روز میمونم

اینطوری هم من راحتم هم اینکه حرف و حدیثی پیش نمیاد

به نام خداوند رنگین کمان💔 🙂🌷یه مامان گوگولی هستم🥰🦦درموردسزارین سوالی داشتی بپرس🤱راستی من باوجود میوم و تخمدان پلیکیست باردارشدم پس ناامید نباش🫂🧿
میدونم دوس ندارم بیام ولی میگه بخاطر من بیا پیشم باش...وقتی خواهرش از من خوشش نمیاد چرا برم ....باره ...

خوب پس اگه گفتی اوکی حالا من کلا شش هفت ماه عقد بودم ولی برو توام چند ماهی ی با بخاططر شوهر البته میختو محکم بزنی بهتره

ماهم بال بال میزدیم بریم خونه خودمون انگار خیلی خوب بودن خوش بودیم  حاضرم نبودن عروسی بگیرن اخر ...

ووویییی نمیدونم این دخالتایه بیجا چیه...بخدا انقد ب ماهم گفتن عروسی نگیرین اخرشم کرونا بعدسال جدید میریم سرخونمون با ی مهمونی ساده.....شوهرم منم همه مراسما کارایی که صفر تاصدشو خودش داد....البته پدرش ی کارگر ساده بود من توقعیی از پدرش بنده خداش نداشتم طفلی....ولی مادرش خیلی جاها کم گذاشت میدونم ک میتونست ولی هرچی شد گفتن رسم نداریم

2740
ووویییی نمیدونم این دخالتایه بیجا چیه...بخدا انقد ب ماهم گفتن عروسی نگیرین اخرشم کرونا بعدسال جدید م ...

دقیقا مادر همسرمم همینطور سر هرچی پول دارن جز همسر من نه کادو خونه بهمون دادن نه کادو عروسی همش گفت نداریم نداریم ولی الا کل وسیله زندگیش عوض کرده واس پسر کوچیکه خرج میکنن بااین حال باز همسر من همش پشتشونه بجای اینکه اونا پشت پسرشون باشن همه جا پدر من دستشو گرفته تو خرید خونه تو خرید ماشین همه چیییزززز من اوایل خیلی حرص و غصه میخورم الا بیخیال ترم 

عزیزم چرا انقد خودتو‌ضعیف نشون میدی اگه کسی ازت خوشش نیومد برات مهم نباشه شماقرارنیس به سلیقه همه باشی !اینو بپذیر 

از خانواده شوهرت فقط توقع احترام و دخالت نکردن داشته باش 

اخه منه عروس چرا باید محبوبه خوناده شوهرم باشم!

محبوبه شوهرت باش 

این مهمه 

اگه نمیری خونشون دلیل منطقی بیار بگو شرایط جور نیس بیام یا درس نیس بیام‌تا بعد عروسی !یجوری که طبق رسم وعرفتونه قانعش کن 

به خواهر شوهرتم احترام بذارو اصلا باهاش لج نکن به حرمت شوهرتم شده روابطتت باهاشون مودبانه و مسالمت امیز باشه تو هیچ نیازی ب دوسداشتنه کسی نداری 

جز شوهرت چون دلیل ارامشته

به نام خداوند رنگین کمان💔 🙂🌷یه مامان گوگولی هستم🥰🦦درموردسزارین سوالی داشتی بپرس🤱راستی من باوجود میوم و تخمدان پلیکیست باردارشدم پس ناامید نباش🫂🧿
دقیقا مادر همسرمم همینطور سر هرچی پول دارن جز همسر من نه کادو خونه بهمون دادن نه کادو عروسی همش گفت ...

باید باهمسرت ی دعوایه توپ کنی بعدش دیگ نمیکنه😜من خیلی جاها شده باحرف جواب نداده بعد ک دعوا کردم حل شده😂😂😂من مادرشوهرم همه بچهاش کار  میکنن کمکشم میکنن....همسرمم درحد خریدایه خونه کمک میکنه تاحالا شده دیدم رفته از فروشگاه تا خرتناق خرید کرده ولی هیچی نگفتم گفتم مادرشه.....ولی وقتی قلبن از من خوششون نمیاد سعی میکنم دیگ زیاد نرم....دوسداشتم میدیدی سرعقد چجوری بهم نگا میکرد بوووخودا عکساش موجوده😅 

باید باهمسرت ی دعوایه توپ کنی بعدش دیگ نمیکنه😜من خیلی جاها شده باحرف جواب نداده بعد ک دعوا کردم حل ...

با دعوا حل نمیشه دیدم با دعوا ارامش خودمون بهم میریزه خودشم میدونه حق با منه شده ی زمانی یه حرفی میندازم دعوام میکنه ولی اون حرفو به اونا میزنه تو دلم میگم وقتی اون موقع میزنم دعوات چیه پس....چرا راضی نبود وصلت کنید؟؟؟

عزیزم چرا انقد خودتو‌ضعیف نشون میدی اگه کسی ازت خوشش نیومد برات مهم نباشه شماقرارنیس به سلیقه همه با ...

منم احترامشونو نگه میدارم....وقتی خواهرشوهرم محل سگمم نمیده مثه چوب میشینه جلوت تو ب عنوان مهمان اصن حس خوبی نداری....بعدش پشت سرم فحشداد😏بعد به همسرمم گفته حق نداری بازنت دیگ اینجا بیای منم تو این چندماه درحده ۱ساعت باهمسرم رفتم اونم بخاطر مادرش ک فک نکنه کدورتیه....حالا بعد این همه مدت ب همسرم میگم نمیام هزار جور پیش خودش فک میکنه والا موندم

منم احترامشونو نگه میدارم....وقتی خواهرشوهرم محل سگمم نمیده مثه چوب میشینه جلوت تو ب عنوان مهمان اصن ...

بنظرم اصلا مهم نیس

حالاحق داری دلخورشی ‌ولی به این فکر کن که بعدازدواجتون مگه چقد قراره بری خونشون نهایتش هفته ای یباره درحد چند ساعت پس برات مهم نباشه 

تو اگه میری خونشون به حرمت و دلخوشیه شوهرت میری 

وگرنه نه عروس عاشق خانواده شوهره نه خانواده ش عاشق عروس(حالا استثنا هم داریم)

پس بیخیال باش و باشوهرت خوش باش

با دعوا حل نمیشه دیدم با دعوا ارامش خودمون بهم میریزه خودشم میدونه حق با منه شده ی زمانی یه حرفی مین ...

اره بابا با دعوام حل نمیشه من ک دعوام میشه تا دو ۳روز تنو بدنم میلرزه😏بخاطر اینکه انتخاب همسرم بودم خوده مادرشوهرم انتخاب نکرده....سر خواستگاری اومدنم خییلی اذیت کردن همسرم چ دعواهایی ک نکرد تا اخرش شد....اوایل مادرشوهرم میگفت اون یکی عروسو خودم انتخاب کردم یا تعریفشو همش میکرد منم خیییلی ناراحت میشدم....دیگ نگفتش ...ولی چون من و یکی از جاریام انتخابش نبودیم خوشش نمیاد....ظاهرشو حفظ میکنه ولی کاراش نه