2737
2739

لطفن کمکم کنید

میخوام ی زن موفق باشم تو زمینه های مختلف 

شما تو چ زمینه هایی موفقید؟

لطفن منو راهنمایی کنید

۲۱ سالمه

بزرگترین راهنماییت اینه که خودت این رو میخوای و درکش رو داری و بهش تو همین سن کم رسیدی..مابقیش رو زمان بهت نشون میده و کمکت میکنه چون تو هرشرایطی تجربه بدست میاری و تصمیماتت ارتقا میدن. و اومدم بهت بابت تصمیمت تبریک بگم .ادم خوبا دنیارو قشنگتر میکنن❤🌱

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه رشته که بتونی باهاش شاغل بشی بخون

همزمان ورزش شروع کن و سعی کن حرفه ای بشی

حداقلش یک زبان خارجی مسلط شو

کتاب زیاد بخون

به روان و جسمت هم خوب برس

مرو راهی که با ریگی بلغزی            مشو بیدی که با بادی بلرزی تو را قدر و تو را قیمت، گران است        مکن کاری که یک ارزن نیرزی...
2731

الان بخواب. فردا پاشو برنامه ریزی کن بهترین کاره

هیچی به اندازه جاری زشت به آدم  اعتماد بنفس نمیده با خودم  عهد بستم  به هیچ عنوان داخل تاپیک های  ناراحتی و انرژی - نرم، هیچی مهم تر از آرامش ذهنِ عزیزم نیست آخه جدیدا مد شده میرید بیرون جشن تفریح مهمونی و مسافرت ، کرونارو این ور اون ور جابجا میکنید توجیه همتونم اینه که ما با رعایت پرتوکل های بهداشتی رفتیم تفریح آره جون عمتون کاش نسل انسان های بی‌شعور زودتر منقرض میشد🤣
2738
بشین و قشنگ فکر کن برنامه ریزی کن هدف گزاری کن

میدونی عزیزم مثلن خیلی دوس دارم درس بخونم ی سری چیزا نمیذاره اینکه کتاب ندارم این ک متاهلم اینکه نزدیک ترین دانشگاه ب خونمون ۱.۵ ساعت فاصلس

عزیزم ب نظرت برا کنکور بخونم سنم مناسبه

بله چرا که نه، چه شغلی دوست داری؟

مرو راهی که با ریگی بلغزی            مشو بیدی که با بادی بلرزی تو را قدر و تو را قیمت، گران است        مکن کاری که یک ارزن نیرزی...
عزیزم ب نظرت برا کنکور بخونم سنم مناسبه

اگر دانشگاه نرفتی اولین قدم همینه 

در این که بیست و یک سالگی سن مناسبیه شکی نیست ولی اگر چهل سالتم بود قدم اول باز دانشگاه رفتن یود 

یادگیری انگلیسی هم تو برنامه هات بگذار. 

‍ «بیایید به قفسه کتابخانه دخیل ببندیم؛ دوستانی صمیمی پیدا می شوند که حاجات ما را برآورده کنند.»

به زندگی آدم های دیگه نگاه کن و ازش درس بگیر 

سعی کن به همه چیز اینطور نگاه کنی که چه درسی برای من در این موضوع هست .... حتی در رفتار یک کودک . یا پرواز یک پرنده ...   اونوقت جهان واست میشه معلم .....

شغل 

کتاب 

ورزش 

نقد فیلم 

در جریان اخبار روز ایران و جهان بودن 

زبان انگلیسی و یک زبان سوم 

هنر 

ارتباطات خوب 

....

2706