2733
2734
عنوان

خانما.ترو خدا حواستون بیشتر به دختر هاتون باشه🙂

| مشاهده متن کامل بحث + 3436 بازدید | 142 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

پسر عمم باهام از اون موقع حرف نمیزنه فقط سلام من باید قهر کنم اون قهره😏

ههههه

.به یه ورتم نباشه عوضیو.

من پسر عمویه بابام بام دس درازی کرد.مامانم دیونه شده بود.

میتونم بگم نزدیک بود پسره رو بکشه

Tired:)
2731

پسر خواهرشوهرم تقریبا پنجم و ششم دبستانه..از بچگیش با دختر جاریم که همسن بودن با اینکه کوچولو بودن کارای ناجور و مثلا دکتربازی میکردن.. من اونموقع عقد بودم و چندبار دیدم و وقتیم که خودم دخترا شدم همش حواسم بود.. که بااون تنها نشه.. خیلی زبله.. تا موقعیت گیربیاره دختررارو.. اخه همسن دخترم دختر خواهرشوهر و جاریمم هستن که تقربا 4،5 سالشونه.. اونا بیخیال اما من شوهرم اجازه نمیدیم غلط اضافی کنه پسره.. 

هنوزم گریم میگیره وقتی یادم میاد عین الان که دارم اشکامو پاک میکنم میدونی چندبار خودکشی کردم

توروخدا خودتو ناراحت نکن تو تقصیری نداری تو گذشته ی هر زنی یع خاطره ی اینجوری هست سعی کن زیاد باهاش رودررو نشی سعی کن نفرتتو سره اون خالی کنی نه خودت حیف دستو پاهات نیست که تیغ میندازی روشون به  خدای خودت پناه ببرارامش دهنده ی دلت خداست فقط 

میشه برای شغل شوهرم یک صلوات بفرستین خسته شدم لطفا😔امیدوارم خدا حاجت شمارم بده
من خیلی برام پیش اومده ،یبار تو ۱۲ سالگی پسرعموم اینکار کرد ،یبارم رفتم شیرینی فروشی۱۱ سالم بود پسره ...

تو پارک که زیاده.

مثلا منو دو تا از دخترای فامیل صبا زووود.میرفتی م پارک.مادرامون میرفتن ورزش.مام ول میخوردیم😀😀😂

یه پیرمردیم بود.خیلی هیز بووود.بی تربیتم بود.ولش کن

Tired:)
2706