2737
2734

سلام من ۲۴ سالمه قدم ۱۶۵ وزنمم۵۴  یکم اساس کوتاهی میکنم ،و کلا ۷۰٪از خودم راضیم ،شما هم قد و وزنتو بگیدو شماهم احساسی کوتاهی میکنید،سنتونو هم بگید و درصد راضیتون

من کاملا از خودم راضیم

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

درصد رضایتم از خودم زیر صفره دلم میخواد نابود بشم هیچی نباشم اصلا نه که بمیرما

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام
2728

100درصد از خودم راضیم.

حقوق میخونم تا جاییکه اطلاعات داشته باشم جواب میدم . وقتی نظر میدم نگاه نمیکنم کاربر خانم هست یا آقا پس سوئ تفاهم نشه لطفا                                                                                        

خخخ من نوزده سالمه به به اندازه ایی که نمیخوام بگم چاقم الان رژیمم چهار روزه 

هم قد تو هم هستم احساس کوتاهی رو هم دارم 

کلا از خودم به طور کامل ناراضی 

خوشبحالت چقدر لاغری 😥

همینایی که میگن قضاوت بده خودشون  از همه بیشتر ادعای قضاوت دارن😏
2738

ازظاهرخودم 100درصد راضی هستم 

به لطف خدا همه چیز صورتم زیباست وبه هم میاد

ازقدمم راضیم 100درصد

ازوزنم 90درصد راضیم

ازخودراضی نیستم 

خودمو دوست دارم😍😍😍

😍😍درتاریخ۹۹/۹/۹بهترین اتفاق زندگی افتاد😍😍دعاکنیدتواین تاریخ دوتاحاجت 

من 22

قد 160

وزن 60( قابلیت تغییر به 58و پایینتر  )

عیب و ایراد جزئی زیاد دارم ولی رو هم رفته خوشگلم خوشم میاد از خودم

واکنش من در مواجه با تاپیکها و بعضی راهنمایی های کاربران: پناه برخدا...هعییییی....پناه برخدا...هعیییی...پناه برخدا....هعییییی...پناه برخدا....
2706