2733
2734
عنوان

بیاین ببینید حق دارم از مادرم متنفر باشم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 738 بازدید | 46 پست

الان من حق ندارم از مامانم نارحت باشم ؟

حق ندارم متنفر باشم ازش که دلش به خوشی من خوش نیس ؟

که فقط میخاد اذیتم کنه 

فقط میخاد تحت سلطش باشم

حالم بهم میخوره ازش

امشب واسه هزارمین بار بهم ثابت شد که ازش متنفرم

دوستت دارم ، منو ببخش ، سپاسگزارم ، متاسفم 🤍میشه اگه امضامو دیدی یه صلوات واسه سلامتی امام زمان بفرستی ؟ ⁦❤️

وای چ بد😓😓😓😓😓😓

خب ادم بخاد کاری کنه دوساعت تو بیرونی جایی هتل هم میتونه

اخه این چ فکریه😐

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه میل جنسی درست و درمونی داشت، گیر شب موندن خونه شما نبود 😉 تا الان کلی فرصت فراهم میکرد و میلشو ...

😁😁😁👍👍👍

رادینم..پسرمامان هیچوقت فکر نمیکردم یه پسر شیرین مثل تو داشته باشم از وقتی اومدی دنیای مامان قشنگ شد عشق کوچولوی من مرد کوچیک مامان...😍نازگلم قلبمی معجزه کوچولوی من دختر قشنگه مامانربان گوشه ی عکست...حق من این نبود عکستو بااون ربان مشکی ببینم داداشی😔😭🖤 پادشاه زندگی من جایی همین نزدیکی ها مشغول تلاش است...کم می خوابد. استراحتش کم است.دستان مردانه اش را که حکمتش را نمیدانم چرا آرامش بی پایان دارد.پادشاه من خسته میشود اما خستگی در میکند از من...آغوشش از جنس خواب است بی هوا هم که بغلش کنی چشمانت بسته میشود از آرامش بی حساب...چه افتخاریست خانمی کردن برای چنین گوهری...چه برکتیست که خستگی اش با من در میشود...به خودم میبالم که از وجود من لذت میبرد... دستانم خالیست. چیزی برای عرضه ندارم. اما تا آخرین شماره های نفس هایم قدر دان توام..قدردانم که پادشاه من بهترین مرد زمین است...لمس قشنگیست واژه خوشبختی و من خوشبخت ترینم با تو❤همین که از عمق وجود میدانم دوستم داری برایم کافیست...
الان من حق ندارم از مامانم نارحت باشم ؟ حق ندارم متنفر باشم ازش که دلش به خوشی من خوش نیس ؟ که فقط ...

نه حق نداری.

عضو گروه نارنجی 🧡🧡 وزن شروع 74......... وزن هدف 63..  قد 157
2728
بخاطر هم خوابی با نامزدت از مادرت متنفری ؟تاپیک رو ترک میکنم 

هم خوابی ؟؟؟

وقتی نمیدونی حق نداری قضاوتم کنی

کجای تاپیک نوشتم هم خوابی ؟

نه خانوم محترم من فقط گفتم نذار تو این شب سرد با تاکسی برگرده خونشون

گفتم بخابه پیش داداشم 

ولی حرف حرف خودش بود 

دوستت دارم ، منو ببخش ، سپاسگزارم ، متاسفم 🤍میشه اگه امضامو دیدی یه صلوات واسه سلامتی امام زمان بفرستی ؟ ⁦❤️
حق نداری خو مگه حتما باید بیاد تو بغلت میگفتی یه جای دیگه میخوابه اگه مشکل اینه

گفتم پیش داداشم بخابه

بازم حرف حرف خودشه 

تروخدا من چیکار کنم از دست این نامادری 

همه اومدن نوشتن حق نداری از مادرت ناراحت باشی.ولی اگه مادر شوهر بود میگفتن باااید ناراحت بشی خاک تو سرت اگه ناراحت نشی تازه باید یه کاری کنی که شوهرتم از مامانش متنفر بشه .

من یک زنم💪👧👩💎که میزنم به سیم اخر و میگم .منو ببین یه آدمم که از توئه پوسته تنم👌ندا منم،هوا منم صدای نسل ما منم.اگرچه بستی بالمو ...رها تر از رها منم😊😍اگرچه جنسه شیشَم.قوی تر از همیشه ام💪.نبین نحیفه ساقه هام .درخته کهنه ریشه ام🌳همیشه بوده باورم .که با تو من برابرم👌اگه قویه بازوهات.ب جاش منم یه مادرم💪(آهنگ زن از رانا منصور)
2740
مامانت نیست؟ نامادریته؟

مثلا مامانمه

ولی رفتارا و کارایی که باهام کرده از یه نامادریم بدتره

همه اومدن نوشتن حق نداری از مادرت ناراحت باشی.ولی اگه مادر شوهر بود میگفتن باااید ناراحت بشی خاک تو ...

بله مادرشوهر کجا 

و مادر خود آدم کجا

چیو با چی مقایسه کردی شما😐🤦‍♀️

رادینم..پسرمامان هیچوقت فکر نمیکردم یه پسر شیرین مثل تو داشته باشم از وقتی اومدی دنیای مامان قشنگ شد عشق کوچولوی من مرد کوچیک مامان...😍نازگلم قلبمی معجزه کوچولوی من دختر قشنگه مامانربان گوشه ی عکست...حق من این نبود عکستو بااون ربان مشکی ببینم داداشی😔😭🖤 پادشاه زندگی من جایی همین نزدیکی ها مشغول تلاش است...کم می خوابد. استراحتش کم است.دستان مردانه اش را که حکمتش را نمیدانم چرا آرامش بی پایان دارد.پادشاه من خسته میشود اما خستگی در میکند از من...آغوشش از جنس خواب است بی هوا هم که بغلش کنی چشمانت بسته میشود از آرامش بی حساب...چه افتخاریست خانمی کردن برای چنین گوهری...چه برکتیست که خستگی اش با من در میشود...به خودم میبالم که از وجود من لذت میبرد... دستانم خالیست. چیزی برای عرضه ندارم. اما تا آخرین شماره های نفس هایم قدر دان توام..قدردانم که پادشاه من بهترین مرد زمین است...لمس قشنگیست واژه خوشبختی و من خوشبخت ترینم با تو❤همین که از عمق وجود میدانم دوستم داری برایم کافیست...
هم خوابی ؟؟؟ وقتی نمیدونی حق نداری قضاوتم کنی کجای تاپیک نوشتم هم خوابی ؟ نه خانوم محترم من فقط گ ...

واقعا بچه ای کاش میفهمیدی چه نعمت بزرگی کنارته بعدا میفهمی هیچ کس جای مادر رو نمیگیره 

الان من حق ندارم از مامانم نارحت باشم ؟ حق ندارم متنفر باشم ازش که دلش به خوشی من خوش نیس ؟ که فقط ...

وقتی رفتی خونه شوهرت اونوقت قدر مادرتو میدونی.

حالا نمیفهمی چی میگم.ولی وقتی وارد زندگی مشترک شدی به حرفم میرسی

بله مادرشوهر کجا  و مادر خود آدم کجا چیو با چی مقایسه کردی شما😐🤦‍♀️

ن اخه میدونی یه خورده فکر کردم دیدم اگه این ماجرا برعکس بود دگ اینجوری نبود.علاوه برخودشون شوهره رو هم مینداختن به جون مامانش.ولی الان خودشون میگن ن  نههههه مامانتهههههه.انگار اون مامانه اون نیست😐همه چیو از نگاه خودشون میبینن فقط.خودشون چون مامانشونو دوس دارن از مادر شوهر بدشون میاد پس شوهرم باید از مامانه خودش بدش بیاد مامانه اینارو دوست داشته باشه.انگار فقط مامانه اینا برا اینا مامانه.مامانه شوهرشون برا شوهرشون مامان نیست.چون برا اینا غریبست پس برا شوهرشونم باید غریبه باشه 

من یک زنم💪👧👩💎که میزنم به سیم اخر و میگم .منو ببین یه آدمم که از توئه پوسته تنم👌ندا منم،هوا منم صدای نسل ما منم.اگرچه بستی بالمو ...رها تر از رها منم😊😍اگرچه جنسه شیشَم.قوی تر از همیشه ام💪.نبین نحیفه ساقه هام .درخته کهنه ریشه ام🌳همیشه بوده باورم .که با تو من برابرم👌اگه قویه بازوهات.ب جاش منم یه مادرم💪(آهنگ زن از رانا منصور)
2706