2733
2734

شش ماه عمل کردم بینیم یه برامدگی اورد  شبیه قوز گفت بیا اسفند واست سوهان بکشم  

دیگ بینیمو باز نمیکنه از تو سوراخامم میکشه  تا قوسش بیفته 

بعد گفت من هزینه کلینیک ازت میگیرم خودم پول نمیگیرم ازت 

گفتم چقد میشه گفت یه تومن 

من اون دفعه دونیم پول کلینبک دادم 

میترسم بیشتر شه 

گفتش ده دیقه بیشتر طول نمبکشه  بستری هم نمیشی 

بخاطر همین قیمتو کم گفت ؟ یعنی 

بستری نشی ازت کمتر میگیرن؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

من عمل کردم عزیزم ولی ترمیم نه ، دوستم ترمیم کرد بله هزینه ی کمتری گرفت ولی باز جراحی باز انجام داده بود

این جهان به شدت عادلانه است هر انسان سهم خوشی و رنج خود را برابر دریافت خواهد کرد، هر کدام از این دو فزونی یافت از جانب پروردگار نیست؛ بلکه توسط انسان هایی احاطه شده اید که آن را مضاعف می‌کنند.
2738
منظورم پول کلینیک   منظورم این براب یساعت موندن کمتر میگیرن؟

خب بستری نمیشید ، بیهوشی هم ندارید ، پس درست گفته پزشکتون ، من خودم کلینیک آلفا تو جردن عمل کردم یادمه دقیقا پولی که پزشکم گفت واریز کردم گرچه موقع واریز کلینیک مبلغ بالاتری خواست ولی وقتی پزشکم تایید کرد ، مشکل حل شد ، چون ما شش تا عمل تو یکی دو ماه پیش دکتر داشتیم...البته موضوع مال نه سال پیشه

این جهان به شدت عادلانه است هر انسان سهم خوشی و رنج خود را برابر دریافت خواهد کرد، هر کدام از این دو فزونی یافت از جانب پروردگار نیست؛ بلکه توسط انسان هایی احاطه شده اید که آن را مضاعف می‌کنند.
2706