2737
2734
عنوان

مادرشوهرم خورشت بدون گوشت واسمون فرستاده😶

| مشاهده متن کامل بحث + 1824 بازدید | 82 پست
چقدر بدفکری اخه  خب گوشتاش رو اونایی که حاضر بودن خوردن یا اصلا شاید گوشت نداشته

حالا اگه غذا نفرستاده بود تاپیک میزد شوهرم تا دیر وقت اونجا بوده نکرده ی شام بده بهش بیاره 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره دیگه باید بخورم😋 چند دفعه براش غذا فرستادم فکر کنم خواسته به پسرش بفهمونخ که منم به فکر زن و ب ...

نوش جان

آنچه درباره  کوروش بزرگ برای محقق  جای تردید ندارد،قطعا این است که لیاقت سیاسی و نظامی فوق العاده در وجود وی با چنان انسانیت و مروتی درامیخته بود که درتاریخ سلسله های پادشاهان شرق  پدیده ای تازه به شمار میآمد .   
2728

چی بگم

واکنش من به تاپیکا : " گل زده بودن ، حالت طبیعی نداشتن"😳☻... ❤❤But you'll never be alone..I'll be with you from dusk til dawn...I'll hold you when things go wrong...I'll be with you from dusk til dawn❤❤آهای خوشگل عاشق♡♡آهای عمر دقایق♡♡آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق♡♡I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
2738
همین که براتون فرستاده دستش درد نکنه میتونست نفرسته  بعدشم مادره و هیچ وقت برای دخترش غذای گوش ...

شاید شما ندیدی

البته منظورم مادر شوهر اسی نیستا

اگه جواب بی ادبیتو نمیدم به این دلیل نیس که جوابی ندارم به این جمله اعتقاد دارم که هیچگاه باخوک کشتی نگیر زیرا تولجن مال میشوی واو لذت میبرد وگرنه جواب واسه امثال تو فراوونه🙌🙌🙌
2706