2733
2734
عنوان

۴۰ تا دختر مجرد بیاید اسمتون را بگید تا واستون دعا کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 919 بازدید | 161 پست

اول دعا کن مشکلم امسال با معجزه حل بشه. بعد حالا ازدواج. حالم خرابه😔

داری امضامو میخونی؟؟؟ من ده ساله تو حسرت یه ارزو هستم. دیگه کم اوردم. فقط باید معجزه بشه من به این ارزوم برسم😔 خدا منو نمیبینه. توروخدا شما بهش بگید. شما منو دعاکنید. سر نماز... همین الان با همین دل پاکتون. یه صلوات برا ارزوم بفرستید. لطفا😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
لطفا برای دوستام @ردمنا   @dokhi75   @سبزحسنا   @69sn   @"پولدار" ...

ممنون عزیزم، حاجتروابشی ان شاءالله

استارتر ازتون ممنونم. فاطمه هستم. من هم دعا کنید.

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲   
۴۰ تا پر شد نه؟؟؟😂

من به وعده ام وفا میکنم مجبورم تقسیم بندی کنم و واسه همه دعا کنم خدا کنه حاجت روا بشن همگی

هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن.او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی
2740
لطفا برای @فرانک20     @ملکه__پاییز     @gh73   @اعتصامی   & ...

ممنون عزیزدلم❤❤❤ان شالله بهترینها قسمتت بشه 

استارتر التماس دعا 

اسمم شیما

لطفا برای شادی روح مامان و بابام صلوات بفرستید
عزیزم برای منم دعاکن لطفابرای ازدواج باعشقم اسمم افسانه

حتما عزیزم شما هم واسه من دعا کنید لطفا. ان شاءالله که هرچی خیر و صلاحته پیش بیاد عزیز دلم

هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن.او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی
حتما عزیزم شما هم واسه من دعا کنید لطفا. ان شاءالله که هرچی خیر و صلاحته پیش بیاد عزیز دلم

مرسی عزیزدلم چشمم،حتماادعات می کنم

من تاعید1400به بزرگترین آرزوم رسیدم🍃🍀🌹😍هرکی امضامودیدآمین بگه لطفاا❤💕