2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من 

حالا شانس اوردیم سه روز قبل از اومدن کرونا از مسافرت برگشته بودیم خیلی هم خوش گذشت

عاشق شکلات و پاستیل 😋 افراد بی ادب ریپلای نمیشن پس فک نکن حق با توئه دلیلی نداره باهات بحث کنم حتی کامنتات دیگه خونده نمیشع 🙂دهه شصتی هستم 😍🌹 دخملم 🥰♥️🌹همسرم ♥️
2740
شما بگو یه بیرون رفتن ساده و بی دغدغه . دلم پر میزنه برای زندگی قبل از کرونا . کاش دوباره برگرده او ...

واقعامن دلم برای بازاررفتن بدون ماسک ودسکش والکل تنگ شده که بتونی راحت به همچی دست بزنی بهدشم بری یه چیزی بخوری مثلا ذرت مکزیکی توسرما میچسبه

واقعامن دلم برای بازاررفتن بدون ماسک ودسکش والکل تنگ شده که بتونی راحت به همچی دست بزنی بهدشم بری یه ...

آخ گفتی 😭😭

بخدا افسرده شدیم .

پارسال این موقع چقدر بی دغدغه بودیم . نمی‌دونستم قراره چی به سرمون بیاد .

همش تو خونه .

از افسردگی نمیریم شانس اوردیم 😭😭

⁦♥️⁩⁦♥️⁩
 من دلم عتبات عالیات مشهد قم می خواد

من اولین باری که رفتم مشهد سه ماه بارداربودم میخواستیم بریم قم بعد وسط راه یه پولی اومدبه حساب شوهرم ماهم یه هو به سرمون زد رفتیم مشهد بعد فهمیدیم تولد امام  خیلی.حس قشنگی بود خیلی

اینقدر بیرون نرفتم که دیگه احساس میکنم بعد از کرونا منو باید با کاردک از رو زمین جمع کنن .از جمع فراری شدم 😅دلم مسافرتم نمیخواد فقط میخوام برم فست فودی پیتزا پپرونی بزنم بر بدن یا ی دوبل برگر با قارچ و پنیر