2733
2739
عنوان

اقایان تو نی نی سایت چیکار دارن؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 287 بازدید | 37 پست
ببخشید شما دانشجو چی هستین ؟ من کنکوریم چندتا سوال داشتم

فرهنگیان

خانم  عزیز ،  میدونی  همین  زمانیکه  امضای منو  میخونی دیگه  تکرا  نمیشه🤔؟پس  واکن  اون  لبارو😁 یک  لبخند  بزن  غم غصرو بریز دور  🤩به اطرافیانت  لبخند  بزن  حتی  اگه  مصنوعی  باشه  بهشون  انرژی  میده بزار  تواین  دوران  سخت  حداقل  دیدن  تو  خوشحالشون  کنه😍🤩اونوقت  ازشادیا  اونا  خودتم  دوبرابر  شاد  میشی واین  سیکل  ادامه  پیدا  میکنه🤩🤩😍❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب این یه سایته عمومیه که خانما از کلینیکش استفاده میکنن

و یه بخش تبادل نظر داره که مشکلی نیست که آقایونم باشن 

به همین خاطره که وقتی وارد سایت میشیم ازمون می پرسه که مردی یازن پس اونام این حقو دارن که تو سایت باشن

وای اون مردایی که به منظور کاری انجام می دن تو سایت یا عضوش می شن اون بحثش جداست

تو صفحه سوم این تاپیک با اسکرین روش گذاشتن عکس لینکی هست  اگه به دردتون خورد واسه من یه صلوات بفرستین بلاخره منم خاله شدم🤩                                                                از محبت خارها شاخ میشوند😒اون قدیما بود گل میشدن😏.        مثل دریا باش آشغالارو پس بزن🌊.                                             حوصله بحث منطقیو داری ریپ بزن ولی اگه میخوای حرفتو به کرسی بنشونی من حوصلتو ندارم😒  

وای به خدا یکی بود خیلی هم پیله بود منم قبول کردم تو وات وقتی ازم عکس خواست بلاک اش کردم میگفت تنها هستم همدرد میخام که باهاش درددل کنم یعنی از هر مرد جماعت هست نفرت پیدا کردم

2728
خب این یه سایته عمومیه که خانما از کلینیکش استفاده میکنن و یه بخش تبادل نظر داره که مشکلی نیست که آ ...

اره درسته این سایت عمومیه همه باید استفاده کنن ولی نه که شورش رودر بیارن

سایت عمومیه

. همون جور ک اینجا بین کاربرای خانوم آدمای بی فرهنگ پیدا میشه بین کاربرای آقا هم هست

البته اعتراف میکنم ۹۰ درصد آقایون اینجا آدم درستی نیستن 🤭

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   
2740