2733
2734

من الان۸هفتمه .با یه ادم روانی زندگی میکنم و باردارشدم لعنت به من که حامله شدم چقدر غصه میخورم همش دعا میکنم این بچه تیاد تا بدبخت مثل من نشه ..شوهرم دست بزن داره وسیله پرت میکنه و فحاشی میکنه اصلا اصلا اخلاقش خوب نیست و میگه من همینه که هستم از اول کتک میخوردی چرا نرفتی😔تو بارداری کتکم زد.اخه دردجو به کی بگج باخاحوادم که اصلا خوب نیست اصلا نگاشون نمیکنه سالی یکبار بزور میاد و همش خودشو خانوادشو میخواد باردارکه شدم جریانا بدتر شده که هیچ بهترم نشده😔از شب جدا خوابیدن بگیر تا منت و فوش و....

من ۴ماه پیش یه سقط عمد کردم توشش هفته خیلی پشیمون شدم بعدش اما الان که فکر میکنم میگم بهارین کار رو کردم.الانم که باز حاملم و ۸هفته😔اون دفعه شوهرم نمیدونست باردارم و خیلی راحت سقط کردم چون نفهمید و حرفاش و .... توسرم نبود اما اینبارمیدونه و بهش گفتم بیا این بچه رد نیاریم گناه داره چهار ردز دیگه همش گریه .لعنتمون میکنه.میگه خفه شو دهنتو ببند....😔میدونید با اجدنش زحدگیم بهتر که نمیشه بدترم میشه و هر دومون بدبخت میشیم وآخرشم میشه بچه طلاق.کاش یه قرص چیزی بود تا رشد بچه رو متوقف میکرد اللن فقط روز و شبم شده دعا که خدا خودش بگیره بده به کسایی که آرزوی بچه دارن زندگیشون خوبه😔نه من😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

پس چرا تاحالا طلاقتو نگرفتی که هی حامله بشی؟ 

حداقل یه جلوگیری سفت و سخت داشته باش 

تیکر برای هدف کاهش وزن تاریخ شروع رژیم:۲۱ آبان وزن شروع رژیم:۶۷هدف اول ۶۵🔓🔐هدف دوم ۶۳🔒هدف سوم ۶۰🔒هدف چهارم ۵۸🔒هدف پنجم ۵۶🔒هدف اخر ۵۴🔒من میتونم و باید بتونم تا عید به وزن مطلوبم برسم💪💪💪💪💪 قد ۱۵۸

خیلی ناراحت شدم برات😞😞 خدا راه درستو نشونت بده گلم.

پینار سابقم😉.چه لذتی داره زندگی تو جامعه ای که زنانش قوی النفس و مرداش مهربونن و چه ارزشمندن مادرایی که این بهشت رو می آفرینن😍😍😍

قبلی رو چطوری سقط کردی ؟

اگه جواب بی ادبیتو نمیدم به این دلیل نیس که جوابی ندارم به این جمله اعتقاد دارم که هیچگاه باخوک کشتی نگیر زیرا تولجن مال میشوی واو لذت میبرد وگرنه جواب واسه امثال تو فراوونه🙌🙌🙌
2740

نمیخواستی چرا دوبار پشت سرهم باردار شدی؟

قتل عمده... چهار بار دیگه باردار بشی و همه رو نابود کنی چی؟ یک فکر اساسی بردار... این کارا عاقبت خوشی نداره و پشیمونی سودی نداره... دیدم که میگم

باهمچنین آدمی چطوری موندی که ازش فرت فرت بچه دارشدی! باگرده افشانی که باردارنشدی ! نمیدونم‌خداکمکت ...

چرا دارم خیلی دارم.وقتی دیدم تو بارداری کتکم زد خیلی دلم شکست و ازش بیزار شدم و گفتم خدایا اگه این بچه نبود میرفتم

با قرص گرفتم از دکتر تهران سایتوتیک اصل خوردم و سقط شد

اینم مثل همون....

اگه جواب بی ادبیتو نمیدم به این دلیل نیس که جوابی ندارم به این جمله اعتقاد دارم که هیچگاه باخوک کشتی نگیر زیرا تولجن مال میشوی واو لذت میبرد وگرنه جواب واسه امثال تو فراوونه🙌🙌🙌
2706