2752
2734
عنوان

همگی لغو کاربری بزنید

| مشاهده متن کامل بحث + 2111 بازدید | 238 پست
دوستای گلم با مرور گر گوشی بیاین تبیلغارو پاک کنید همه میره

گوشی ما که سامسونگ نیست ،چجوری انجام بدیم؟

انسان ممکن الخطاست؛ اما،جایز الخطانیست!. و بگو که بارالها مرا (همیشه به هر جا روم ) به قدم صدق داخل و به قدم صدق خارج گردان و به من از جانب خود حجت روشنی که دائم یار و مددکار باشد عطا فرما.. سوره مبارکه اسرا آیه 80 اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل لولیک الفرج به حق زینب کبری سلام الله ... الان ASfaa هستم.خداجونم شکرت

@دختر_بهارm    

ریپلای نشدی 😪

😂😂😂😂😂😂💖💜

ی دختر هر چقدرم سینگل باشه تنها نیست😎من و کودک درونم💃🏻شخصیت دومم🙄کرم درونم😝اون روی سگم😬کلا ی خانواده ایم😌😍😂 تاپیک مشاعره تگم کنید😉عضو اکیپ دلبران شیرین🍊🍃آرمی💜آواکادو💚فمینیسم♀️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
@دختر_خورشید   @همسرم_دنیام1382   @_چکاوک   @نیلا_   @donia87ساب ...

سلام حدیث جونم چطوری؟

مرسی بابت تگ

❌🚨از یکم دی ماه برای اعتراض به وضعیت سایت نه تاپیک میزنیم نه پست میزاریم🚨❌ ...  A New Me    Coming Soon     Loading...  ۲۰%                                          عضو اکیپ علمی تخیلی💫             خدایاشکرت💕    i can🕊
سلام دوست عزیزم. به فانتزیت رسیدی      

آره خخخ😙❤رفیق شدیم رفت😍😙❤

حسادت یعنی سم بخوری و منتظر باشی طرفت بمیره.غبطه یعنی ذره ذره آب شی و کسی نفهمه و به کسی آسیب نرسه .اما خدایا ازت میخوام کمکم کنی  تا نه حسادت کنم نه غبطه بخورم و نه مقایسه کنم زندگیمو با کسی به جاش بصیرت و هوش و توان و کمک بده تا بتونم مدیریت کنم.خدایا آدم بدخواهو از طمع به زندگیم منصرف کن و هدایتش کن چون خودت شاهدی واسه کسی بد نخواستم .خدایا به منی که حداقل اینارو میفهمم(حالا بماند عمل کنم ...تازه شروع کردم... دیر فهمیدم..) میشه کمک کنی؟میشه یه کم دل غصه دارمو شاد کنی هیجان برا ادامه پیدا کنم .من که اونقدر ایمانم بالا نیست  که با امید خالص هیجان پیدا کنم،خاطرات و زخما و اشتباهاتمم هست عمر و جوانی  و سلامتی رفته هم هست .خدایا من به هر خیری که به سمتم بفرستی محتاجم...خدایا هرکی اینو خوند به آرزوهاش برسونش و به خاطر خوبی دوستم به من هم کمک کنhttps://harfeto.timefriend.net/16283464688873

@نی_نی_یار_5    

@نی_نی_یار_شب    

@نی_نی_یار_شب    

@نی_نی_یار_3    

@نی_نی_یار_2    

سلام وقتتون بخیر

کاربرا خیلی عصبی شدند لطفا مشکلات سایت رو حل کنید

❌🚨از یکم دی ماه برای اعتراض به وضعیت سایت نه تاپیک میزنیم نه پست میزاریم🚨❌ ...  A New Me    Coming Soon     Loading...  ۲۰%                                          عضو اکیپ علمی تخیلی💫             خدایاشکرت💕    i can🕊
سلام حدیث جونم چطوری؟ مرسی بابت تگ

مرسی خوبم تو خوبی گلم💖💖

خوهش 💜

ی دختر هر چقدرم سینگل باشه تنها نیست😎من و کودک درونم💃🏻شخصیت دومم🙄کرم درونم😝اون روی سگم😬کلا ی خانواده ایم😌😍😂 تاپیک مشاعره تگم کنید😉عضو اکیپ دلبران شیرین🍊🍃آرمی💜آواکادو💚فمینیسم♀️
مرسی خوبم تو خوبی گلم💖💖 خوهش 💜

مرسی

از جفتشون تو پرستاری میکنی؟؟؟😕😕😕😕😕 اونقددددد حرصی میشم اسم اونو میشنوم،با چ رویی اومده خونه تو ...

اره چیکارکنم پس😒کاش هردوشون بمیرن😒قبل ازاینکه جواب آزمایشش بیاد اومده بعدزنگش زدن گفتن مثبته😒

گاهی وقتا لازمه زمین بخوری تا بفهمی کیا پشتتن...کیا باعث رشدتن...کیا میرن ....کیا همه جوره پات میمونن...گاهی وقتالازمه جوری زمین بخوری که زخمی بشی...زخماتو باز بزاری تا ببینی کیا نمک میپاشن کیا مرهم میزارن....کیا هم دردن...کیاهم خوددردن...
اتاقاشونوجدا کنی زود خوب میشن نترس!!😏😏

خونه مون کوچیکه پسربیچاره مو الاخون والاخون کردم...ایناهم همینجا میلولن توهم خبر مرگشون

گاهی وقتا لازمه زمین بخوری تا بفهمی کیا پشتتن...کیا باعث رشدتن...کیا میرن ....کیا همه جوره پات میمونن...گاهی وقتالازمه جوری زمین بخوری که زخمی بشی...زخماتو باز بزاری تا ببینی کیا نمک میپاشن کیا مرهم میزارن....کیا هم دردن...کیاهم خوددردن...

بله واقعا 

سایت کلی مشکل داره 

عکس اپلود نمیشه 

تاپیک ها پاک نمیشه

از سال ۹۶ هییییچ پیشرفتی نشده فقط تبلیغ و خرابی پشت هم 

سر هر چیز کوچکی لغو کاربری میشیم 

من که دیگه خیلیییی کم میام 

جایی که برات ارزش قائل نمیشن نباید بمونی 

2706