2737
2734
عنوان

دخالت های طایفه شوهر😒😒😒

| مشاهده متن کامل بحث + 403 بازدید | 37 پست

تک پسر بدبختی بیشتره 

پدر و مادر پسره مثل چی رو سرت خراب میشن

تا آخر عمرت با چرندیاتشون رو بشنوی انگار فقط اونا بچه زاییدن و بزرگ کردن

آنقدر چندشت میشه میگی کاش جاری داشتم خواهر شوهر داشتم تک نبودم انقد توچشم نبودم

اینا رو من زوم کردن زندگیتو به دست مادر شوهر و پدرشوهر نابود شدس دیگه نیازی به بقیه نیس😕

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خواهر شوهر و جاری میشه پیچوند 

ولی مادرشوهر بسختی و با سیاست 

تکفرزند باشه پیچوندن ننش سختتره چون هردو وابستن 

باید دعا کنی ده نفر باشند که مادره وقت نکنه به عروسان دخالت کنه یا پیر شده باشه که حوصله خودسم نداره 

جاری چندبار بچزونی تمامه خواهرشوهرم همبنجور

مادر شوهر م ازش متنفرم زنیکه اشغال خاک تو سرش حالم ازش بهم‌میخوره من کلان از خانواده شوهرم بدم میاد همه نوع بدی بی احترامی ‌کتک در حق من کردن ابروی منا تو طایفه بردن از بس غیبت میکردن دونفرشون دست رو من بلند کردن غرورم شکست الان دگه فقط سلام علیک رسمی داریم دیگه من اون ادم سابق نشدم   😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥

2731
مادر شوهر م ازش متنفرم زنیکه اشغال خاک تو سرش حالم ازش بهم‌میخوره من کلان از خانواده شوهرم بدم میاد ...

خدا ازشون نگذره...

🖤امیدم به اون بالاییه فقط 🖤                                                         ⚜به جز"مرگ" همه چیز دروغه!⚜
خواهر شوهر و جاری میشه پیچوند  ولی مادرشوهر بسختی و با سیاست  تکفرزند باشه پیچوندن ننش س ...

راس میگیا.از این زاویه نگا نکرده بودم

🖤امیدم به اون بالاییه فقط 🖤                                                         ⚜به جز"مرگ" همه چیز دروغه!⚜
خداراشکر نه.ولی مادرشوهرم دخالت میکرد که خود شوهرم کوبوندش😂

خیلی ام خوب

خواهرشوهر و مادر شوهرم تاحالا هیچ دخالتی نکردن خیلی هم دوسم دارن و دوسشون دارم جاری هم ندارم

خدارو شکر

2740
ب همسری ک انتخاب میکنی بستگی داره همسر من اجازه دخالت نمیده 

درسته 

جاری ندارم ولی خواهرشوهرم به هیییییچ وجه اهل دخالت نیست خدایی...دوسش دارم اتفاقا🥺🥺

خداروشکر😍

نه اصلا تو چیزایی که بهشون مربوطه ام دخالت نمیکنن

خوبه.خداروشکر

اصلانم همه که اینطورنیستم شوهرمن ۳ داداش داره یه خواهر اصلاااااا اهل دخالت نیستن مخصوصا مامان و ابجی ...

خداروووووووشکر

تک فرزند بدتره   کل توجه مادرش روی اونه    

🤣🤣🤣🤣🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

تک.فرزندی.خیلی بده همه ی.کارای مادرشوهر.و.پدرشوهرتون با شماست.خدایی.نکرده یکیشون.فوت هم بشه باید پیش ...

اینم هست البته🥺

2706