2733
2739
عنوان

کیا تو دوران بارداری از این فکرای چرت و پرت میکردن؟🤯🤯🤯🤯

| مشاهده متن کامل بحث + 984 بازدید | 82 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من بچه ی خواهرم جفت خواهرمه یعنی کپی برابر اصل یعنی ژن منم قالب و قویه؟

عزیزم نی نیتون دحتره تیکرتو صورتی کن

علائمت چیا بود ویار و اینا

آرام باش عزیزم.هیچ چیز ارزش این همه دلهره را ندارد..ما رفته ایم و الان سال ۱۴۹۷ است..🚶به تاپیک دعام سر بزنین امام جواد خیلییی حاجت میده.و توسل ب شهید علی جهانیاری و ابراهیم هادی عزیز🌸واسه حل شدن یه مشکل بزرگ تو زندگیم و سلامتی بهترین ادمای زندگیم یه صلوات مهمونم میکنین ممنونم.🌹
عزیزم سونو آنومالی چه چیزایی بهت میگه.من نوبت دارم خیلی استرس دارم خیلیییی

سلامتی کلیه و معده و روده و مغز و  .... جنسیتش و نوع جفت . انشالله ک سالم عزیزم

اگر جواب کامنتتو ندادم یعنی نخوندم🙂
2728

نباید ارزش گذاری کنیم ک چشم کوچیک بده بزرگ خوبه 

سیستم ارزش گذاری والدین به مرور برای کودکان هم درونی میشه ینی یه چوب برمی‌داریم مدام می‌زنیم تو سر خودمون تو زشتی،تو چاقی و...و کارامون قطعا روی فرزندانمان تاثیر میزاره و شبیه ما میشن و خواسته یا ناخواسته این سیستم های ارزشی ب بچه ها منتقل میشن و با این مواجه میشیم ک چرا اینقدر بچه ام از خودش بدش میاد

همه این تحقیرا در نهایت هم حال ما رو بد می‌کنه و هم مارو به میدون رقابت با بقیه میندازه ک مدام میخواهیم ب خودمون ثابت کنیم ک ما بهتریم! اینجوری ذره ذره از خودمون دور میشیم 

میشه برای حاجت رواییم صلوات بفرستین💚امیدوارم هر چی از خدا بخوایین بهتون بده

من ک اصلا ب چهره اش فکر نمیکنم 

بچه اولم ک بدنیا اومد خیلی زشت بود صورت کوچیک دماغ بزرگ😀

هر چی بزرگتر میشد خوشگلتر میشد 

یه سالگی اینقدر ناز شده بود هر که میدید میگفت این همون پسر زشت بود 

الانم بینیش کوچیک و چهرش نازه دخترونست 🥰

اگ خانوادگی اینطوری هستید احتمال ۹۰ درصد بعله

وای خدا کنه ان شاالله ان شاالله

البته عزیزم خب فقط برای خواهرم اینجوری بوده

❤❤❤❤❤❤ترک قیزلارین سالیقینا❤❤❤❤❤❤❤❤
2740
من یادمه اصلا به مادرشوهرم نگاه نمیکردم که دخترم شکل اون نشه روزی که بدنیا اومد مادرشوهرمو دادن بغلم ...

وای😂😂😂😂😂😂😂

آرام باش عزیزم.هیچ چیز ارزش این همه دلهره را ندارد..ما رفته ایم و الان سال ۱۴۹۷ است..🚶به تاپیک دعام سر بزنین امام جواد خیلییی حاجت میده.و توسل ب شهید علی جهانیاری و ابراهیم هادی عزیز🌸واسه حل شدن یه مشکل بزرگ تو زندگیم و سلامتی بهترین ادمای زندگیم یه صلوات مهمونم میکنین ممنونم.🌹

من.. تازه یه خواب هایی هم میدیدم از قیافه ش☹ بعد میگفتم نکنه مطلق شبیه فلانی بشه.نکنه بهمان بشه..

الان ۶ روزه دخترم به دنیا اومده اینقدر ظریف و خوشگله و اصلا اون چیزی که ازش میترسیدم نشد😍 همه هم میگن نوزاد خوشگلیه

قلب من از صدای تو چه عاشقانه کوک شد❤
2706