2737
2739
عنوان

اونایی که دختر دارن شوهرتون به شما بیشتر توجه میکنه یا دخترتون؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4263 بازدید | 158 پست
عزیزم  انشالله بزودی طعم مادرشدنو می چشی  منم این روزا رو گذروندم  برات دعا می کنم ...

فدای محبتت 💟لطف میکنی گلم

بهترینا رو واست میخوام از خدا😘😍💟

میشه بابامو یه صلوات یا فاتحه مهمون کنید؟!😢

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم دوتا دارم اصلا دیگه لوازم آرایشی واسم نمونده  کوچیکم با انگشتش هنه رو دراورده بودرو لپاش ما ...

من قبل کرونا یه سری گرفتم 

گفتم خداییش با اینا کاری نداشته باشین 

دبگه بعدشم اصلا استفاده نکردم 

چند وقت پیش رفتم سراغشون دیدم رژا شکسته😐😐

پنکیکم خورد شده 😐

کلا هیچ چیز دیگه مال خودم نیست  

با روسری های  کناریم خاله بازی می کنن😂😂

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
😞😞😞

مطمعنن بعد بچه خیلی راحت خودت از چشمش میندازی یادت باشه بچه از وجودخودشه وتو با آیه بهش محرم شدی خیلی راحتر ازون جیزی که فکر کنی میتونه ازت دل بکنه اما از بچه نه🙄🙄🙄

درد دارم درد تنهایی به دکتر بگویم کجایم درد می‌کند که مسکن ننویسد نمی‌خواهم تسکین یابد میخواهم برود 😓😓😓
2728
من شب و روز، به این فک میکنم کی دخترم به دنیا میاد شوهرم عاشقش باشه

فکر کنم فقط من برعکسم

یا راهی خواهم ساخت یا ساخی راهم آخ😅😄                         عاقل همه را به پشم خود بسپارد🙈
بنظرم شماها فعلا زودتونه بچه دار شدن بذار یه ۱۰سالی بگذره تا هم شوهرت اگه پسر شد نذاره پرورشگاه ه ...

شوهرم خیلی اصرار داره 

منم دوست ندارم اندامم خراب شه

یا راهی خواهم ساخت یا ساخی راهم آخ😅😄                         عاقل همه را به پشم خود بسپارد🙈
نه میرم دکتر 

نمی خواد برید دکتر 

خودتو شوهرت شبانه روز ماست و پنیر و سردی بخورید 

ماهی هم همینطور 

صد در صد دختر میشه

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
2740

ی لحظه وایسین ببینم

اون روشن فکرامون ک تا یکی میگفت شوهرم دختر دوس نداره میریختن سرش ک میترسی بدون وارث بمونه و... کوشن😒😒تو تاپیک نمیبینمشون صداشون در نمیاد😒😒😒

50،50 میگه الهی قربون مامانت بشم که دختر خوشگل دنیا اورده😁 نه سیخ بسوزه ن کباب

😂😂😂

چون الان برا من کادو میخره میترسم بعدا فقط برا اون دختره بخره

وای عزیزم😂اون دختره ک میگی دختر شمام هستا چقد این جور حسادتا و حرص خوردنا بامزن😍

(۱ دی )لطفا، بیاین متحد باشیم😍مرسی از همه پیشاپیش از اوناییکه تاپیک میزنن معذرت میخوام چون گزارش میزنم براشون😁اهل زیباترین کلانشهر ایران، رشت😍

بابام دختر زیاد داره اما من براش یه چیز دیگم 

از مامانم بیشتر حرفم پیشش برو داره

بستگی داره دیگه 

نسبت به بقیه اینطور نیس با ابنکهومن خیلیم دختر بدیم ن درس میخونم نه حجاب دارم ن نماز میخونم

عزیزتر بودم از بچگی 😂

کاربری برای دو نفر است

خب باباشه باید محبت کنه اونم فراوون

که عقده محبت جنس مخالف توی دلش نمونه وپسفردا به یک عاشقتم خودشو بدبخت نکنه

یکم دست نگهدار برای اقدام مطالعه کن وبیشتر روی خودت کارکن لطفا

شادی روح برادر مظلوم جوان مرگم  اگه دوست داری صلوات🖤💔🙏😔
2706