2733
2739
عنوان

مجردا بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 180 بازدید | 30 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من مستقلم عاااااااالیه خداروشکر البته بعد فوت پدرم و چون کسی نداشتم مستقل شدم .. میگم کاش مث خارجیا ...

واقعا عالیه

من کاربر از سال 96 هستم ولی اسمم روتغییر دادم باید اینکارو میکردم اسمم نزدیک به همین اسمم بود 
2728
خب 😐

تولدت پیشاپیش مبارک

امضامو تااخر بخون😁کبوتر با کبوتر باز باران با ترانه میخورد بر بامش بیش برفش بیشتر آمدی جانم به قربانت ولی حالا چرا عاقل کند کاری که باز آید به کنعان غم مخور خربزه با پوست موزو میندازی زمین هوا میره نمیدونی تا کجا میره !! بیا یه بازی 😁                                                                                        ریپلای کن  بگو چه امضای باحالی داری اونوقت یه نفر نظرتو میخونه و میاد امضای منو ببینه و میبینه خبر خاصی نیست. در واقع ما موفق شدیم یکیواسکل کنیم😂😂‌‌    
2738

منم خيلي وقتا خونه ي بابام حس تنهايي و مرگ دارم.بدبختيه من اينه مه كارم ندارم ي درامدي باشه برام. بتونم چيزايي كه ميخامو بخرم

همش سركوفت ميزنن كه اره كاش اينم يكي ميومد ميگرفت

راحت ميشديم ما،نه درس درست حسابي حوندي نه چيزي

اخه درس براشون مهمه و من ازاد درس ميخونم.ديگه وضعيتت گلم بدتر از من نيست كه 

از دايي تا همسايه عا همه نيگن ترشيدي چرا ازدواج نميكني؟

مگه دست منه اخه 

اهل دوستي هم نيستم من 

منم خيلي وقتا خونه ي بابام حس تنهايي و مرگ دارم.بدبختيه من اينه مه كارم ندارم ي درامدي باشه برام. بت ...

منم  که ارشد دولتی اوردم و سرکارم میرفتم همین بود غر الانم که  بازم میگن به هیچ جا نرسیدی 

منم  که ارشد دولتی اوردم و سرکارم میرفتم همین بود غر الانم که  بازم میگن به هیچ جا نرسیدی& ...

☹️☹️☹️

نميدونم چرا بچه هاي مردم با ي ليسانس داغون كلي پول پارو ميكنن بعد من اندر پيچ و خم ي كوچه ام. 

2706