2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دلم ماهي خواست😭😭😭

قربونت🙃 فرداناهاربیاخونمون⁦☺️⁩

در ابتدا همه انسان بودیم                                       دین جدامون کرد..‌‌.....                                              سیاست تقسیم مون کرد.......                                    پول طبقاتیمون کرد..........                                        تااینکه....یه ویروس همه رویکسان کرد
اش رشته چند ساعته اماده ميشه؟؟؟ من اخرش نفهميدم اش رشته لوبيا قرمز و لوبيا چيتي رو باهم ميخواد يا ن ...

اگه سبزی داری یه ساعته من از دیشب لوبیای چیتی وعدس خیس کردم صبح که نه ظهر پاشدم از خواب لوبیا تو زود پز گذاشتم یه قابلمه هم سبزی ریختم پخته شد رشته ریختم  وپیاز وسیر داغ هم درت کردم وامه را ریختم روی هم

2731
خيلي سختمه اخه شبا شوهرم ميگه بو غذا ميپيچه بدم مياد😕 مثلا شب يعني از چه ساعتي شروع كنم

بستگی به غذایی ک میخوای درست کنی داره.اما کلا زودتر اماده کن بزار یخچال، الان فردا ظهر چی میخوای درست کنی؟اگه چیزی مد نظرت نیس،کوکو سیب زمینی درست کن با خیارشور و گوچه و زیتون🤤

🖤امیدم به اون بالاییه فقط 🖤                                                         ⚜به جز"مرگ" همه چیز دروغه!⚜
2740
اگه سبزی داری یه ساعته من از دیشب لوبیای چیتی وعدس خیس کردم صبح که نه ظهر پاشدم از خواب لوبیا تو زود ...

مرسي عزيزم لوبيا چيتيم تموم شده اخه

((ميشه برا ارامش دلم دعا كنيد؟ممنون🌹🌹))
فدات مهربون  نوش جون

مرسی عزیزم⁦❤️⁩

در ابتدا همه انسان بودیم                                       دین جدامون کرد..‌‌.....                                              سیاست تقسیم مون کرد.......                                    پول طبقاتیمون کرد..........                                        تااینکه....یه ویروس همه رویکسان کرد
بستگی به غذایی ک میخوای درست کنی داره.اما کلا زودتر اماده کن بزار یخچال، الان فردا ظهر چی میخوای درس ...

قيمه خواستم درست كنم 

((ميشه برا ارامش دلم دعا كنيد؟ممنون🌹🌹))

من سرشب ماکارانی درست کردم که هم شام بخوریم هم ناهار

منم موافقم شب غذا درست کنی واسه ناهار حال میده

بعدم من آش رشته درست میکنم لوبیا قرمز ،لوبیا چیتی ،نخود از هرسه به یک اندازه میریزم عدسم گاهی

آش رشته دلم خواست

نميدونم🤔 چى درست كنم؟!! الان بخوابم،١١ بيدارم ١ دست به كار ميشم واسه ناهار

واقعا چرا تاپیکی میزنن زود میاین مچگیری...

اه

اه.

دیروز باعث شدین چندتاتون دوستمون خودشو تعلیق کنه فقط به خاطر یه عده که میان مچگیری.....فقط👎

1
5
10
15
20
25
30
35
40
   ●۱۰♡فروردین♡ تولدمه😍  خانومی گل زندگی جدیدی شروع کردم لطفا از گذشتم دیگه نپرس♥️🙏 ..................به زودی🤩😍تیکر بارداری میزنم 🤰انشالله🤲🧿💟 دعاکنید 😔 انتظار فرزند سخته😔😓😢 اگه خواستی ته دلت برام یه صلوات بفرست💙♥♥♥♥   به لطف خدا و دعای شما دوستان در من دو قلب میتپه🥰🥺♥
2706