2733
2734

اگ تل پاتی واقعیه و مثلا با تمرکز میرین ت مغز یکی و یا فک میکنین الان بتون بزنگه بعد میزنگه پس چرا یکسایی مث جنیدونم علیخانی و اینا این چیزا روشون تاثیر نداره؟ وگرن تا الان ۲۰ تا زن گرفته بودن بخاطر تل پاتی دختران سرزمینم😂

پشماتون ریخت نه؟

میشه برا رسیدن به حاجتم یه صلوات بفرستی؟🙈💜

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
سعی کن حتما میتونی انجامش بدی...قرمز هم نبود

ابی یانارنجی

واسه شادی روح همسرم یه صلوات میفرستین؟                        * بخاطر کرونا ۱۸ ابان ۹۹ ازپیشم پرکشید *                چشم بیدار بر این تلخی ایام ببند  ...                                 خواب های شکرین بهر تو دیده ست بهار...        
دوستان خوبم اگه بیدار بودین همون تایم شب قبل ادامشو میریم....فاطمه جان مامور مخصوص حاکم بزرگ بود...گ ...

یعنی چی مامور بود؟

آخه من یه خره تنهای شهرم        باهمه کس هم قهره قهرم          روز و شبم هم پر درده                تو کنج این جنگلم آاااااا
دوستان خوبم اگه بیدار بودین همون تایم شب قبل ادامشو میریم....فاطمه جان مامور مخصوص حاکم بزرگ بود...گ ...

باشه 

مامور مخصوص حاکم بزرگ میتی کمون احترام بگذارید

فاطمه بیا جوابگو باش

همیشه شاد باش و بخند😍🤩✨💛✨💛میدونستی که روانشناسی میگه شما خیلی بهتر میتونید رو آدمایی که تنهایی رو ترجیح میدن ، حساب باز کنید ، تا آدمایی ک اجتماعی تر هستن و با همه دوستن! آدمای تنها ، تنهایی رو ترجیح میدن ، چون هر آدمی سلیقشون نیست و اگه یه آدمی پیدا کنن ک سلیقشون باشه ، خیلی واسش احترام قائل هستن؟✨✨💛✨💛✨✨💛💛✨💛✨✨

من و پسرم خیلی تلپاتی داریم انگار ذهن هم رو می خونیم . خیلی پیش اومده در مورد موضوعی شروع به صحبت کردم اونم گفته منم می خواستم همینو بگم و بلعکس .

بهتر است روی پای خود بمیری تا روی زانو‌هایت زندگی کنی. (رودی)
مثلا الان من 1رنگ رو انتخاب میکنم.تمرکز کنین و حدس بزنین

زرد؟

پیشنهاد میکنم رمان ضحی رو حتمــــــا بخونید یه رمان مذهبی که خیلی عالیه...کانال رمان ضحی در ایتا:dhuhastory@....در پیج اینستا:shin_alef_official....حتماا بخونید
2706