2752
2734

برا منم پیش امده

در اولین نگاه عاشقت شدم😍 آخه من مامانت هستم🤱🏻 🌸دختر نازم رو خدا بهم داد ، ممنون ازش که اون همه خواستن منو بی جواب نذاشت🧸🧸 پسرم خودت خواستی بیای ، اما منو بابا و آجی با قدم گذاشتنت تو دلم خیلی سوپرایز شدیم الان منتظر امدنتیم خیلی زیاااااد (من داداش ندارم یه حس خاصی دارم🤭 خونه ای که توش پسر باشه یعنی چجوریاست؟ 😍)🧸🧸
من روی مغز رییس شوهرم کارکردم🙄🤣 شوهرم یه ماه پیش یه کارمثبتی رو درجهت اهداف شرکت انجام داد.ولی ری ...

چطوری رو مغزش کار کردی آخه؟؟

پیشرفت من تویی که میگذاری هر لحظه عاشق ترت شوم💖💑💖                                                                 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

میتونی با چن تا تکنیک‌ بری ط ناخوداگاهش و ذهنشو بخونی یا ی چیزی بهش القا کنی و یا اگ سوالی داری ج در ...

تکنیکش چیه؟

پیشرفت من تویی که میگذاری هر لحظه عاشق ترت شوم💖💑💖                                                                 
2731

بیاین اعتراض برای کم کردن تبلیغات و درست شدن مشکل عکس گذاشتن

هرگز هرگز هرگز هیچ مردی هیچ زنی را و هیچ زنی هیچ مردی را ن عوض کرده ن درست کرده است این تحفه ایی ک شما میبینید ده بیست درصد خرابتر شده میتوانید او را بپذیرید مبارکتان باشد اگ ن بروید دنبال کارتان و رهایش کنید
بخدا شد.. تمرکز کنی میشه.. خودمم تعجب کردم ولی بعدش شدیدا ایمان اوردم.. یعنی الان یه چیزی میشه شوهر ...

اره منم قبول دارم و میشه اینطوری

یه جوری مثل انرژی فرستادنه و دعا هم یه همچین تاثیری داره.

میگن هرچی كه میخوای رو بگو و بعد امید داشته باش كه میشه.

خواهش می كنم برای سلامتی خونوادم دعا كنید. ممنون

@fatemejann

چرا تگ نمیشه

همیشه شاد باش و بخند😍🤩✨💛✨💛میدونستی که روانشناسی میگه شما خیلی بهتر میتونید رو آدمایی که تنهایی رو ترجیح میدن ، حساب باز کنید ، تا آدمایی ک اجتماعی تر هستن و با همه دوستن! آدمای تنها ، تنهایی رو ترجیح میدن ، چون هر آدمی سلیقشون نیست و اگه یه آدمی پیدا کنن ک سلیقشون باشه ، خیلی واسش احترام قائل هستن؟✨✨💛✨💛✨✨💛💛✨💛✨✨
2706