2737
2739

خانما میشه امضامونگاه کنین 🌹

من به دستان خداخیره شدم معجزه خواهد کرد🌹اللهم صلی علی محمدوآل محمدوعجل الفرجهم 🌹 خدایادستاموبگیربه حضورت ودستای گرمت بیشتراز همیشه نیازدارم کمکم کن(تیکرآرزوم تموم شد ولی به آرزوم نرسیدم خداشکرت😔💔)
عهه عفت ننه چیطوری    

کجا بودی دلم برات تنگ شده بود😂؟(الکی مثلا ما خیلی باهم رفیقیم🤦😂)

نشدکه.بشه....#میدونم_ضجه_درسته_خیر_سرم_اشتباه_نوشتم_بامزه_بشه  #_پیشنهاد_میکنم_ اهنگ_جنت_از_مژگان_عظیمی_رو_گوش_بدید    منو تو تاپیکای غیرت و این داستانا دیدید پرتم کنید بیرون سه بار سر دعوا با مردم به خاطر نظراشون ترکیدم   بله خبر دارم که ۱۳ بار تعلیق شدم دیگه یادآوری نکن   من اگه مونالیزام میشدم داوینچی لبخند ممد میکشید   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ههههههههااااااررررررهاااااااارررررهاااااااااااارررررررررر=زهر

عه سلام وححححشی

مردم چوسان قدیمه نجات میدم صدا تلوزیونه کم کن 😂

ولشون کن اینایی ک. حرف مفت میزنن 

چند دقیقه قبل یکیش تو تاپیکم بودزورش میومد بقیه بخندن خاک برسر 😂

خانوم مهندس مملکت 😎 دختر مو مشکی جذاب نی نی سایت 😅

چطوری وحشی کم پیدایی😎

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪
2731
ممدصغراما😂 کجا بودی دلم برات تنگ شده بود😂؟(الکی مثلا ما خیلی باهم رفیقیم🤦😂)

بترکی هی همیشه همینو میگی یادمه بابا یادمه  رفته بودم گل بچینم الکی مثلا شوهر کردم   

نوشابا سابقدونم   نون و پنیر و گِووجه پست میزارم به تَو چه    پولی که ازم گرفده بودی۳ سال پیش خوردی پس نِدادی الان با اون ۵۰ هزار تومن الان جوراب نوک سوزنیم نمیتونم بخرم پولِمو دادی دادی نِدادی طرفم نِیا نِیا وگرنه جرد میدم عاشق تاپیکای جنجالی دیدی تگم کن عین جن بو داده میام   
عه سلام وححححشی مردم چوسان قدیمه نجات میدم صدا تلوزیونه کم کن 😂 ولشون کن اینایی ک. حرف مفت میزنن& ...

کجا فرتی قفل کردی کوچولو وایمیسادی جواب میگرفتی دیه گرخیدی چرا😉😂😂😂

عکس پیتزا نتی آوردم واست برا سوژه فردات و شیرین کاری بعدیت 😂😂😂

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪
کجا فرتی قفل کردی کوچولو وایمیسادی جواب میگرفتی دیه گرخیدی چرا😉😂😂😂 عکس پیتزا نتی آوردم واست برا ...

عه میگن فحشُ بنداز رو زمین صاحابش میاد برمیداره ها 😂

دیدم اسکولی قفل کردم

الان ک دیگه مطمئن شدم اسکولی چون داری تو تاپیکا تعقیبم میکنی

بیا پشت سرم بیکارِ بیمار

بترکی هی همیشه همینو میگی یادمه بابا یادمه   رفته بودم گل بچینم الکی مثلا شوهر کردم &nbs ...

الهی😂😂

چخبر از طاووس افسانه ایت؟

اقا دوماد مشکلی باهاش نداره؟😂

نشدکه.بشه....#میدونم_ضجه_درسته_خیر_سرم_اشتباه_نوشتم_بامزه_بشه  #_پیشنهاد_میکنم_ اهنگ_جنت_از_مژگان_عظیمی_رو_گوش_بدید    منو تو تاپیکای غیرت و این داستانا دیدید پرتم کنید بیرون سه بار سر دعوا با مردم به خاطر نظراشون ترکیدم   بله خبر دارم که ۱۳ بار تعلیق شدم دیگه یادآوری نکن   من اگه مونالیزام میشدم داوینچی لبخند ممد میکشید   
2740
عه میگن فحشُ بنداز رو زمین صاحابش میاد برمیداره ها 😂 دیدم اسکولی قفل کردم الان ک دیگه مطمئن شدم ا ...

عا دیدم بو میاد اومدم دیدم کیک سوخته نتیه😂😂😂😂😂

اسکلم اسکلای قدییییممم 

تاپیک میزدن و میرفتن، تو بدبختی اصرارم داری به اسکلیت😂😂😂😂😂

عا دیدم بو میاد اومدم دیدم کیک سوخته نتیه😂😂😂😂😂 اسکلم اسکلای قدییییممم  تاپیک میزدن و میر ...

آرررره والا اسکلای قدیم مث تو ک میگی 6 ساله تو سایتی👌😊😂

الهی😂😂 چخبر از طاووس افسانه ایت؟ اقا دوماد مشکلی باهاش نداره؟😂

طاووسم خوبه سلام داره یه تماسحم جدیدا خریدم با اون مشغوله  نه اقا دوماد خودش یه باغ وحش تو مکزیک داره عاشق حیوانات منجمله طاووس منه    

نوشابا سابقدونم   نون و پنیر و گِووجه پست میزارم به تَو چه    پولی که ازم گرفده بودی۳ سال پیش خوردی پس نِدادی الان با اون ۵۰ هزار تومن الان جوراب نوک سوزنیم نمیتونم بخرم پولِمو دادی دادی نِدادی طرفم نِیا نِیا وگرنه جرد میدم عاشق تاپیکای جنجالی دیدی تگم کن عین جن بو داده میام   
آرررره والا اسکلای قدیم مث تو ک میگی 6 ساله تو سایتی👌😊😂

نه باوه اسکلای تاپیک سرکاری و میگم 😊😉😂😂😂😂😂

نه باوه اسکلای تاپیک سرکاری و میگم 😊😉😂😂😂😂😂

واقعا دیگه جوابتو نمیدم خیلی داری در برابر فهمیدن مقاومت میکنی

برو شخصیت قدیمیای سایت رو ببین مثل اوپرا تو پشم اونام نیستی دست از بیکار و عقده ای بودنت بردار من اصلا تاپیک فان زدم فضولیش بتو چ اومده 

الانم هر قدر دلت میخواد ببخشیدا زر بزن

جوابتو نمیدم چون خیلی ابلهی و بدبخت

نتونستی طاقت بیاری ک بقیه دارن می‌خندن ولی حرف از خیانت باشه نفر اول تو تاپیکایی قر میدی 

گمشو و دیگه ریپلای نکن دوستم❤️

طاووسم خوبه سلام داره یه تماسحم جدیدا خریدم با اون مشغوله   نه اقا دوماد خودش یه باغ وحش تو مک ...

اخی چ رمانتیک😂😂😂⁦❤️⁩

واقعا دیگه جوابتو نمیدم خیلی داری در برابر فهمیدن مقاومت میکنی برو شخصیت قدیمیای سایت رو ببین مثل ا ...

وییییی گیسات سیخ تو هواس عین لبووو شدیییی کم حرص بخور یه لیوان آب یخ جواب میده یه کیک سوخته نتی انقده حرص نداره که طومار بنویسی😆😃 ولی تو پشم من میشی حسابت میکنم عیب نداره😎

2706