2737
2734
عنوان

همش دارم خودمو میخورم چرا جوابشو ندادم

| مشاهده متن کامل بحث + 619 بازدید | 42 پست
اینقدر لذت میبرم که توی کرونا مهمونی میگیرد و خوش نمیگذره ..... بهتر والله  اینم بدی ...

باشه

چشام سگ داره...ولی از این گوگولی پاکوتاهاست بلد نیست پاچه بگیره🤗🤗

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برای رد گم کنی عزیزم کار خود چین بوو الانم هیچ مورد نداره هیچکی ماسک نداره حتی ووهان تور گذاشته خدا ...

اره بي شرفا اون كه مشخص بود همه رو بدبخت كردن

ايشالا نابود شن مملكتشون يه زلزله ٥٠ ريشتري بياد خخ

👻
خب دفعه ي ديگه وقتي اون شوخي كرد بگو يا با شوهر من شوخي نكن يا وقتي من با شوهرت شوخي كردم براي من قي ...

من که اصا شوخی نمیکنم اینم منو دوستمو زنداییش بودیم

2728
واقعا؟مطمعنی؟

اره عزیزم تور تفریجی گذاشته امسال  هالووینم جشن گرفتن دستش با سازمان بهداشت جهانی تو یک کاسه هست الانم ک اقتصاد امریکا امد پایین چین مثبت شش درصد شد عجیب نیست؟

اگر از من بپرسی قوی ترین آدم دنیا کیه؟در جواب میگم زنی که تنهایی را یاد گرفته💜زنان قوی محض انکه ببینند فردی با معیارهای اخلاقیشان جور درنمی آید به سرعت از رابطه خارج می شوند👌
اره بي شرفا اون كه مشخص بود همه رو بدبخت كردن ايشالا نابود شن مملكتشون يه زلزله ٥٠ ريشتري بياد خخ

حالا ببین اگر بلایی سرشون نیامد چون خیلی هارو ب کشتن دادن

اگر از من بپرسی قوی ترین آدم دنیا کیه؟در جواب میگم زنی که تنهایی را یاد گرفته💜زنان قوی محض انکه ببینند فردی با معیارهای اخلاقیشان جور درنمی آید به سرعت از رابطه خارج می شوند👌
بخدا خودشون پرو پرو میان گیر افتادم

كلا اين دوستيا واين رفت وامدا واقعا توش هيچي ني

مخصوصا ارتباط با همكار و رفت وامد دوستي خانوادگي

مورد داشتيم سر همين سوتفاهما شوهراشون برا هم چاقو كشيدن تو همين جمعا 

بي محلي كني وكرونا رو بهونه كني خودتو راحت ميكني

👻
2740
كلا اين دوستيا واين رفت وامدا واقعا توش هيچي ني مخصوصا ارتباط با همكار و رفت وامد دوستي خانوادگي م ...

اینا خیلی پرو تر ازین حرفا هستن من تلفنشونم جواب نمیدم که قطع رابطه بشه ولی نمیشه

خوب دفعه بعد يه شوخي خيلي بد با شوهرش بكنيد  بهش بربخوره نياد خخخ

وای نه من اصا روم نمیشه با شوهرش حرف بزنم فقط واسه تعارف میوه یا غذا